Aicina uz bezmaksas semināru par BIM, ugunsdrošību un akustiku Jēkabpilī

Ilustratīvs foto

Jēkabpils būvvaldē 14.maijā notiks bezmaksas seminārs par digitālajiem rīkiem, ugunsdrošību un skaņas izolāciju būvniecības procesā. Semināru organizē Latvijas Būvinženieru savienības (LBS) Jēkabpils reģionālā kopa ar vadītāju Anitu Vanagu sadarbībā ar Knauf Akadēmiju.

Knauf Akadēmijas vadītājs Andris Veinbergs seminārā izklāstīs digitālās būvniecības pamatus un raksturos, kas ir būves informācijas modelēšana (BIM). Eksperts raksturos koka ēku ugunsdrošību, pielietojot kapsulācijas principu K260. Veinbergs raksturos skaņas izolācijas projektēšanu atbilstīgi LBN 016-15 un norobežojošo konstrukciju lietošanas drošību saskaņā ar EN1627 un MK21, piesakot jaunu produktu Knauf Diamant Steel. Eksperts skaidros arī ielaušanās drošību WK1-WK4, ložu necauršaujamības kritērijus un testēšanas metodes.

Būvju projektēšanu atbilstīgi ugunsdrošības standartiem pēc LBN 201-15 skaidros eksperts Vilnis Puļķis no SIA VPM Latvija.

Diskusijā Ugunsdrošība Latvijā un citur Jēkabpils būvvaldes eksperte Anita Vanaga, Vilnis Puļķis un Andris Veinbergs apspriedīs piemērus no dažādām valstīm, tai skaitā Japānas un Kanādas. Eksperti sniegs atbildes uz semināra dalībnieku jautājumiem.

Semināra dalībnieki saņems sertifikātu un četrus profesionālās kvalifikācijas punktus. Dalībnieki, kuri būs reģistrējušies līdz 11.maijam, sertifikātus varēs saņemt uzreiz pēc semināra. Nodarbības 14.maijā varēs vērot arī interneta tiešraidē.