Aicinām apmeklēt semināru "Modelēšana. Savietošana. Komunikācija. BIM Arhitektiem"

Šī gada 16. novembrī Rīgā, Arhitektūras un mediju centrā “H2o6” norisināsies seminārs arhitektiem “Modelēšana. Savietošana. Komunikācija. BIM Arhitektiem”. Semināra mērķis ir praktiski parādīt, kā veiksmīgi izvēlēta programmatūras Revit platforma var tikt izmantota būvprojekta izstrādē, būvprojektu vadībā un savstarpējā komunikācijā. Tāpat šī pasākuma laikā tiks prezentēta īpaši Latvijas standartiem un prasībām pielāgota Revit sagatave, kas pāreju no 2D pieredzes uz 3D padara vēl vienkāršāku.

Pēdējo gadu pieredze ir pierādījusi, ka Latvijas būvniecības nozares profesionāļu iesaistīšanās apjomīgos projektos, lielā mērā ir atkarīga no prasmes integrēt savā darbā mūsdienīgas projektēšanas metodes un tehnoloģijas. Tomēr droši var apgalvot, ka arī nelielu projektu realizācijā lieti noder būves informācijas modelēšanas principi, kas ļauj samazināt riskus.

Seminārā aicināti piedalīties visi Latvijas arhitekti un būvprojektu vadītāji. Pasākumā uzzināsiet nozares jaunumus, kā arī būs iespēja dalīties pieredzē un diskutēt par Latvijas būvniecības vides izaicinājumiem, kas saistīti ar BIM (būves informācijas modelēšana) attīstību. Seminārā viesosies arī Autodesk BIM eksperts Tomass Gregersens (Thomas Gregersen), kas iepazīstinās ar informāciju kā BIM maina projektēšanas vidi Ziemeļvalstīs.

Seminārā uzzināsiet:

Kā ietaupīt laiku, izmantojot iepriekš izveidotas sagataves?

Vai vizualizācijām ir nozīme pasūtītāja lēmuma pieņemšanas procesā?

Kā noformēt rasējumus un automātiski sastādīt specifikācijas?

Latvijas projektētāju pieredzes stāsti.

Vairāk informācijas: http://www.infoera.lv/news/636/16/Modelesana-Savietosana-Komunikacija-BIM-Arhitektiem

REĢISTRĒTIES: ŠEIT

Reģistrācija beigsies 10.novembrī.

Dalība seminārā 25 EUR (ieskaitot PVN)*

Seminārs saskaņots ar Latvijas Arhitektu savienību kā formālās profesionālās kompetences paaugstināšanas pasākums, par ko dalībnieki iegūs 4 kredītpunktus profesionālās sertifikācijas iegūšanai.

Seminārs saskaņots ar Latvijas būvinženieru savienību kā formālās profesionālās kompetences paaugstināšanas pasākums, par ko dalībnieki iegūs 10 kredītpunktus profesionālās sertifikācijas iegūšanai.

______________________________________________________________________________________________________

*Studentiem, uzrādot apliecību, bez maksas. Dalībnieka neierašanās gadījumā, maksa par pasākumu netiks atgriezta.