Bezmaksas semināri būvniekiem reģionos - 1.aplis

Nozares portāls buvbaze.lv un Būvniecības mārketinga grupa janvārī un februārī aicina reģionu būvniecības speciālistus uz bezmaksas semināriem par inovatīviem celtniecības materiāliem un konstrukcijām. Semināros prezentācijas sniegs nozares kompāniju pārstāvji. Semināri nozares speciālistiem pieejami bez maksas. Tie no 22.janvāra līdz 27.februārim notiks Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Madonā, Valmierā un Jelgavā.

1. apļa semināru cikls Latvijas reģionos: Mūsdienīgi un inovatīvi celtniecības materiāli un to risinājumi, no konstrukcijām līdz apdarei.

Semināra ilgums būs piecas stundas, tajā ietvertas tēmas no konstrukciju izstrādes līdz apdares risinājumiem. Par konstrukciju projektēšanu stāstīs kompānija MiTek Baltic, būvkalumu nozīmi konstrukcijās raksturos SimpsonStrong Tie, par efektīvāku siltumizolāciju stāstīs Kingspan, par jumta logiem un lūku sistēmām - Velux, apdares plāksņu risinājumus skaidros Krimelte, interjera dekoratīvo elementu izmantošanu - Orac Décor.

Aicinām apskatīt ielūgumu pievienotajā failā vai vietnē: https://www.buvbaze.lv/uploads/Iel%C5%ABgums%20uz%20semin%C4%81ra%20ciklu%201.%20apli.pdf

Dalību seminārā lūdzam pieteikt tiešsaistes reģistrācijas anketā: https://ej.uz/ms2b vai pa e-pastu seminari@buvbaze.lv, norādot uzņēmumu, dalībnieka vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, semināra datumu un vietu.

Semināra apmeklētāji pa e-pastu saņems apliecinājumus par prezentāciju noklausīšanos.

Vietu skaits semināros ir ierobežots. Vairāk informācijas pa tālruni 28680222.