BVKB aicina būvvaldes uz ceturkšņa tikšanos 27. martā

Šī gada 27. martā Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) organizē šogad pirmo ceturkšņa tikšanos ar pašvaldību būvvaldēm. Pasākums notiks BVKB 1. stāva zālē, K. Valdemāra ielā 157, Rīgā no plkst. 10.00 līdz 13.30.

Šajā pasākumā birojs un Ekonomikas ministrija informēs par aktualitātēm būvniecības regulējumā un Būvniecības informācijas sistēmā, kā arī Nacionālā Kultūras mantojuma pārvaldes vadītājs Juris Dambis informēs par aktualitātēm normatīvajā regulējumā kultūras pieminekļu saglabāšanas jomā. Tāpat birojs uzrunājis būvspeciālistu sertificēšanas institūcijas (Latvijas Arhitektu savienību un Latvijas Būvinženieru savienību) sniegt ieskatu būvspeciālistu un arhitektu sertificēšanas un profesionālās prakses uzraudzības jomā. Stāstot par būvakustikas praktiskajiem risinājumiem publiskam ēkām, sanāksmē piedalīsies arī Latvijas Akustiķu apvienības valdes loceklis Jānis Tālbergs.

Būvvalžu profesionāļi aicināti reģistrēties sanāksmei, aizpildot pieteikuma formu līdz 24. martam: https://bvkb.gov.lv/lv/content/pirma-ceturksna-buvvalzu-tiksanas-27032020