Objekti filtrēti pēc datums: novembris 2016

Jubilāri 2016.gada novembrī

Māra Strautiņa – 3.novembrī, Jānis Dudars – 5.novembrī, Juris Kozuliņš – 7.novembrī, Egils Morītis un Arnolds Riere – 17.novembrī, Rūta Krastiņa un Aivars Spūlis – 26.novembrī, Valentīns Maļukovs – 27.novembrī


Rīt, saulei lecot, būs gana, ja pie sevis atkārtosiet: es uzlūkošu šo dienu kā pirmo savā mūžā. Patīkami pārsteigts tikšos ar ģimenes locekļiem, priecīgs par atklājumu, ka viņi ir līdzās un klusējot dalās tajā, ko saucam par mīlestību, par kuru tik daudz runājam un kuru tik maz saprotam.

/Paulu Koelju/


APSVEICAM!!!


Lasīt vairāk...

“Būvindustrijas Lielā Balva 2016” laureāti devušies ceļojumā

2.novembrī “Būvindustrijas Lielā Balva 2016” laureāti devušies ekskursijā uz Vāciju. 

Pirmajā dienā “Būvindustrijas Lielā Balva” laureāti apmeklēs “Knauf” refeneces objekta – arhitektūras un TOP-Biznesa centru “The Squaire”. Vēlāk viņi dosies uz “Knauf” muzeju Iphofenā un gida pavadībā iepazīs Bavārijas mazpilsētu Iphofenu.

Ekskursijas otrajā dienā ir paredzēts apmeklēt Knauf rūpnīcu un noskatīties prezentāciju "Knauf" akadēmijā. Pēc tās plānots pārbraukt uz ŠTutgarti un apmeklēt mūziklu "Rocky" "Stage Palladium" teātrī.

Trešajā dienā “Būvindustrijas Lielā Balva” laureāti iepazīs Štutgarti un apmeklēs Cloud Nr.7 - 61 metru augstu 18 stāvu dzīvojamās ēkas jaunbūvi, kas būs augstākā pilsētā.

Uzzināt vairāk par ceļojumu un apskatīt fotogrāfijas iespējams “Būvindustrijas Lielā Balva” mājas lapā.

“Būvindustrijas Lielā Balva” tika piešķirta divās kategorijās: Mūža ieguldījums būvindustrijā un Gada inženieris/arhitekts, kas iekļauj nominācijas Gada inženieris, Gada arhitekts, Gada jaunais arhitekts, Gada jaunais inženieris. 12 laureāti (katrā kategorijā seši) saņēma galveno balvu Pamatakmeni un citas nozīmīgas balvas. Tā ir nozares un visas Latvijas sabiedrības pateicība Latvijas labākajiem būvniekiem, īpaši izceļot balvas saņēmējus kategorijā Mūža ieguldījums būvindustrijā, no kuriem mācījušies daudzi jaunie.

Balvu kategorijā Gada inženieris 2016 saņēma AS Latvijas tilti valdes loceklis, galvenais inženieris – projektu vadītājs Andrejs Bočkarjovs; SIA RERE BŪVE projektu vadītājs Juris Grodņa un AS UPB Metāla konstrukciju būvinženieru nodaļas vadītāja vietnieks, ēku konstrukciju būvinženieris Zigis Ostelis.

Balvu kategorijā Gada arhitekts 2016 saņēma arhitekti Arnis Kleinbergs no SIA Arhis Arhitekti un Juris Mitenbergs no SIA AB3D.

Balvu kategorijā Gada jaunais inženieris 2016 saņēma AS UPB Rīgas būvinženieru nodaļas vadītāja vietnieks, ēku konstrukciju būvinženieris Edgars Zelčs.

Visiem viņiem piešķirts arī  “Knauf” organizēts ceļojums – profesionāla ekskursija uz Franfurti, Iphofenu un Štutgarti. Grupas vadītājs būs “Knauf” tehniskais vadītājs Andris Veinbergs.

Ņemot vērā Laikmetīgās mākslas muzeja projekta uzsākšanu, ceļojumā nedosies arhitekts Juris Mitenbergs. Viņa vietā “Knauf” ceļojumā līdzi aicinājis sava sadarbības partnera  SIA “Merks” pārstāvi Ivo Boruku, kurš arī pretendēja uz uzvaru “Būvindustrijas Lielā balva” kategorijā “Jaunais inženieris”, bet lielā konkurencē aiz laureāta iepalika par pāris punktiem (viņš strādājis būvēs, kuras ieguvušas 1. un 2.vietu  skatē “Gada labākā būve Latvijā” gan 2014., gan 2015 gadā).

Būvindustrijas lielo balvu organizē Latvijas Būvinženieru savienība un nozares visvairāk lasītais žurnāls Būvinženieris sadarbībā ar citām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām. Būvindustrijas lielās balvas patrons ir Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, sadarbības partneri: Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Kandidātus Būvindustrijas lielajai balvai izvirzīja Latvijas uzņēmumi, sabiedriskās organizācijas, pašvaldības, darba devēji, projektu pasūtītāji, būvnieki. Tos izvērtēja 44 sabiedrībā un kolēģu vidū atzīti būvindustrijas profesionāļi. Šogad balvai tika pieteikti 36 speciālisti, ar 20 no viņiem vērtētāji tikās klātienē.

Būvindustrijas lielā balva 2016 notika, pateicoties ģenerālsponsoram AEROC, sponsoriem: Sakret, PAROC, Merks, Knauf, RERE Grupa, Būvuzņēmums Restaurators un atbalstītājiem: RBSSKALS, Skonto Būve, Ramirent Baltic Rīgas filiāle, CMB, YIT celtniecība.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei