Objekti filtrēti pēc datums: decembris 2017

Noticis seminārs jaunajiem būvspeciālistiem

Š.g. 11.decembrī Latvijas Būvinženieru savienībā notika septītais pēc kārtas un pēdējais 2017.gadā seminārs jaunajiem būvspeciālistiem par patstāvīgas prakses tiesību iegūšanu. Seminārā piedalījās 23 jauni speciālisti, kuri aktīvi darbojas nozarē un tuvākajos gados plāno iegūt būvspeciālistu patstāvīgas prakses sertifikātu.

LBS speciālisti trīs stundu semināra laikā sniedza informāciju par:

  • plānotajiem  jauno  būvinženieru  pilnveides  procesiem;
  • būvspeciālistu   kompetences  novērtēšanas  un  patstāvīgās  prakses  uzraudzības  noteikumiem;
  • datu  ievadīšanu Būvniecības  informatīvās  sistēmas  būvspeciālistu  reģistrā  (BIS BR);
  • Būvniecības  likumu,

kā arī atbildēja uz dalībnieku individuāliem jautājumiem un izstāstīja par iespēju LBS semināru dalībniekiem abonēt žurnālu “Būvinženieris” ar atlaidi.

Kopā 2017.gadā bezmaksas seminārus LBS par būvspeciālistu patstāvīgas prakses tiesībām apmeklēja 150 jaunie speciālisti no Latvijas Lauksaimnicības Universitātes (LLU), Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU), Vidzemes Augstskolas (VA) un Rīgas Celtniecības koledžas (RCK).

Š.g. 14.decembrī jaunie speciālisti, kuri šogad piedalījās semināros, tiksies ar LBS vadību un parakstīs līgumus, lai iesaistītos uzraudzības programmā. Programmas ietvaros katram jaunam speciālistam tiks piestādīts LBS speciālists, kurš konsultēs par vajadzīgo dokumentāciju, nepieciešamiem soļiem, lai iegūtu patstāvīgas prakses sertifikātu, un informācijas pareizību BIS sistēmā, kā arī regulāri informēs par aktualitātēm un izmaiņām likumdošanā.

Ikviens interesents speciālists par semināriem un uzraudzības programmu, var vērsties pie programmas koordinatores: Tatjana Titareva, 29382555, tatjana.titareva@lbs.bssi.lv.

  

Lasīt vairāk...

PABEIGTA “DECCO CENTRA” PIRMĀS KĀRTAS BŪVNIECĪBA

Noslēgusies “Decco Centra” pirmās un apjomīgākās kārtas būvniecība Rīgā, Katlakalna ielā 6d, kur projektēšanas un būvniecības ģenerāluzņēmēja darbus veica SIA “Merks”. Ēku komplekss, kas apvieno salonveikalus ar individuālām ieejām, birojus un noliktavas, aizņem 13 500 kvadrātmetrus un no kopējās platības aptuveni 65% atvēlēti veikaliem un birojiem, bet 35% – noliktavām.

Baltijā lielākā interjera un dizaina priekšmetu kompleksa attīstībā ieguldīti aptuveni 10 miljoni eiro. Būvniecība noritēja ļoti īsā laikā – darbi būvlaukumā tika uzsākti šī gada aprīlī un jau pēc 8 mēnešiem “Decco Centra” pirmās kārtas ēkas ir vērušas durvis īrniekiem un apmeklētājiem.

“Šis ir kārtējais objekts, ar kuru būvkompānija “Merks” ir pierādījusi – mēs spējam realizēt projektus apsolītajā laikā, pat ja tas ir ļoti īss. Esam gandarīti, ka gan “Merks” komanda, gan arī mūsu izraudzītie sadarbības partneri apliecināja savu profesionalitāti, un mēs spējām īstenot pasūtītāja ieceres plānotajā termiņā,” saka “Merks” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš.

“Objektā kopumā strādāja 250 dažādi savas jomu speciālisti, kuru darba plānošana un koordinēšana šoreiz bija īpaši saspringta, ņemot vērā straujo būvniecības tempu,” skaidro “Merks” projekta vadītājs Zigmunds Urtāns, “ēkas ir atvērtas, tās izceļas ar plašiem stiklojumiem, kas ļauj labi pārredzēt veikalu interjerus un sniedz daudz dienas gaismas iekšpusē.”

Kvartālā pieejami vairāk kā 20 mēbeļu, santehnikas, virtuves iekārtu, telpu apdares materiālu, saunu, kamīnu, drošības sistēmu, apgaismojuma, interjera preču, mājas tekstila un aksesuāru salonveikali. Darbu jau uzsākuši “Wenden”, “Nakts mēbeles”, “Home4you’’, “Nest studija”, “Siena”, “Kult”, “Gaismas un Serviss”, “Sonel”, “Prodex” , “Mebellini”, “Lett” un citi veikali.

Lasīt vairāk...

Jubilāri 2017.gada decembrī

 

 

 

 

 

 

Latvijas Būvinženieru savienības biedru dzimšanas dienas

DECEMBRĪ

 

Voldemārs Ēvele – 9.decembrī, Juris Gailis - 10.decembrī, Sergejs Sergejevs – 12.decembrī, Anatolijs Livčāns – 19.decembrī, Edvīns Darbinieks – 22.decembrī, Kaspars Ziedkalns – 23.decembrī, Jānis Augstkalniņš – 26.decembrī, Andrejs Streļcovs un Rainis Kreišmanis – 27.decembrī.

 

Tu vari nokāpt tikai no tām smailēm, kurās esi uzkāpis. Bet ja izpletīsi spārnus, tu aizlidosi tālāk.

/R. Bahs/

 

APSVEICAM!!!

Lasīt vairāk...

Abonē jau tūlīt – lasītāko žurnālu būvindustrijā „Būvinženieris”!

Paldies Tiem ,kas jau ir abonējuši žurnālu "Būvinženieris" 2018.gadam!

Ja to vēl neeesat izdarījuši, tad aicinām Jūs kļūt par žurnāla “Būvinženieris” abonentu 2018. gadam jau tagad!

Žurnāla „Būvinženieris” abonements vienam gadam (žurnāls iznāk 6 x gadā – februārī, aprīlī, jūnijā, augustā, oktobrī, decembrī). Pērkot - 36 eiro gadā, abonējot - 30 eiro juridiskām personām, 27 eiro - fiziskām personām un 24 eiro - LBS biedriem.

Ja Jums ir nepieciešams rēķins, to varat izdrukāt mūsu mājas lapā:

http://www.buvinzenierusavieniba.lv/sagatavot-rekinus

Kā varat abonēt žurnālu “Būvinženieris”?

  • Abonējot pie izdevēja, Latvijas Būvinženieru savienībā, abonēšanas maksājumu iemaksājot izdevēja Latvijas Būvinženieru savienības kontā:

Saņēmējs: Latvijas Būvinženieru savienība
Reģ. Nr. 40008000225, PVN reģ. Nr. LV40008000225,
Norēķinu konts Nr. LV04UNLA0050016852783
AS „SEB banka” Vecrīgas filiāle, Bankas konts UNLALV2X001)
Norādiet mērķi - žurnāls “Būvinženieris” un adresi, kur žurnāls jāpiegādā.

Žurnāls „Būvinženieris” ir lasītākais žurnāls nozarē, būvinženiera, projekta vadītāja, arhitekta, projektētāja, konstruktora, profesora un studenta sabiedrotais. Noderīgs būvlaukumos un birojos, pašvaldībās un valsts iestādēs, augstskolās, koledžās un tehnikumos.

“Būvinženieris” ir praktisks ceļvedis būvindustrijā jau vienpadsmito  gadu.

“Būvinženieris” ir izmantojams ilgtermiņā, ko apliecina tie jaunie abonētāji, kuri abonē žurnālu nākamajam gadam un vēlas iegādāties arī visus iepriekšējo gadu numurus.

 e-pasts jautājumiem: daiga.buhholce@gmail.com vai tālrunis: 29465153

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei