Objekti filtrēti pēc datums: augusts 2017

VAI VIETĒJOS BŪVOBJEKTOS VARAM JUSTIES DROŠI? LABĀK MĀCĪTIES NO SAVĀM VAI NO CITU KĻŪDĀM?

Šos un vēl citus jautājumus  “Hilti“ aktualizēj “Būvniecības dienā”, kas norisinājās “Gada labākā būve Latvijā 2016” skates ietvaros, kur Hilti dalījās ar savu pieredzi pasīvās ugundrošības jomā. 

Hilti ir uzņēmums ar 75 gadu pieredzi.  Latvijas būvniecības nozarei līdz šim vairāk kompānija  ir pazīstama, kā profesionāļo instrumentu ražotāji, tomēr pasaulē Hilti ir inovāciju līderis pasīvajā ugunsdrošībā. Tā ir nozare, kur Hilti investē līdzekļus, lai radītu visefektīvākos produktus, kas maksimāli mazinātu zaudējumus uguns nelaimes gadījumos.  

Dažādas apmācības, kā piemēram, enkurošanas tehnoloģiju apmācības, cauruļvadu montāžas sistēmu apmācības, pasīvās ugunsdrošības risinājumi ir daļa no Hilti pakalpojumu klāsta.

“Mēs vēlamies būt daļa no labākas nākotnes, tāpēc ieguldām savu laiku un zināšanas, lai uzlabotu būvniecības nozares cilvēku profesionalitāti, piedāvājot piedalīties speciālās apmācībās,“ saka Hilti speciālisti. Viņi   šovasar bez maksas semināru “Pasīvās ugunsdrošības risinājumi” organizēja tieši “Būvniecības dienas” apmeklētājiem, vairāk kā 50 dažādiem būvniecības uzņēmumu pārstāvjiem, arhitektiem, projektētājiem un ministriju pārstāvjiem. Seminārs notika divās daļās – teorija un praktiskā nodarbība.

Lasīt vairāk...

Jubilāri 2017.gada augustā

LATVIJAS BŪVINŽENIERU SAVIENĪBA

LBS BIEDRI JUBILĀRI 2017.GADA AUGUSTĀ

Anita Ozoliņa - 1.augustā, Jānis Niedre - 4.augustā, Līga Gaile un Oļģerts Tamovičs - 5.augustā, Jānis Zīvards un Andrejs Safonovs - 7.augustā, Bruno Otersons - 17.augustā, Jānis Mazurs - 21.augustā, Aleksandrs Kovaļovs, Alfons Čupāns un Jānis Karlsbergs - 24.augustā, Romāns Auniņš - 27.augustā, Pēteris Igaunis un Taiga Dombrovska - 28.augustā

Dzīves redzējumu mums nedos ne jūsma, ne fantāzijas, ne teoretizējumi, bet gan tikai pati brišana pa šo dzīvi. Tikai tā mēs varat atrast, kā ir par daudz šai dzīvei, kā viņai trūkst, par ko šie ļaudis smej un par ko viņi raud. To saprazdami, mēs varēsim būt arī šīs dzīves cēlēji.
/Jānis Klīdzējs/ 

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei