Gaiļezera namos nosvinēti spāru svētki

Foto no Merks albuma

Dzīvojamo ēku projektā Merks Gaiļezera nami nosvinēti spāru svētki, atzīmējot augstākā punkta sasniegšanu un ēku konstruktīvā apjoma izbūves pabeigšanu, informē SIA Merks mārketinga un komunikāciju vadītāja Liene Meklere-Kutsare. Visas projekta otrās kārtas mājas ieguvušas pilnas aprises, nozīmīgs darba posms līdz ar to ir noslēdzies.

Merks Gaiļezera namu otrās kārtas būvniecība sākta 2018.gada decembrī, tās gaitā trīs deviņstāvu ēkās ezera krastā izbūvēti 96 dzīvokļi. Kā liecina projekta pirmās kārtas pārdošana, Mežciemu kā zaļāko Rīgas apkaimi par savām mājām labprāt izvēlas ģimenes ar bērniem, tāpēc dzīvokļu plānojumi ir rūpīgi pārdomāti dažādu ģimeņu vajadzībām. Teritorijā iekārtoti vairāki bērnu rotaļu laukumi, ēku pirmajos stāvos izbūvētas telpas bērnu ratiņiem un riteņiem, kā arī individuālas noliktavas. Mājās uzstādīti klusi un plaši lifti, kas ļauj ērti nokļūt dzīvoklī ar bērnu ratiņiem.

“Otrajā kārtā tiek izbūvēti daudzveidīgi trīsistabu dzīvokļi – gan nelieli un kompakti, gan lieli un plaši ar divām sanitārajām telpām – lai katra ģimene var izvēlēties piemērotāko,” stāsta Dace Tumšā, Merks nekustamo īpašumu pārdošanas vadītāja. “Otrajā kārtā ir pieejami arī divu un četru istabu dzīvokļi, kas izvietoti ēku augšējos stāvos. Visiem dzīvokļiem ir lieli logi un iestikloti balkoni, kas dod daudz dienasgaismas un iespēju baudīt skatu uz Gaiļezera zaļo apkārtni.” Ēkas projektētas ar B klases energoefektivitāti, nodrošinot zemas apkures izmaksas.

Rezervējot dzīvokli “Merks Gaiļezeru namu” otrajā kārtā, interesenti jau šodien var klātienē novērtēt topošo dzīvokļu kvalitāti – apskatot pirmās kārtas dzīvokļus. Paredzams, ka jauno ēku dzīvokļi pie īpašniekiem nonāks nākamā gada sākumā. Projekta kvalitāti gan izvēlētajiem materiāliem, gan būvdarbiem garantē būvkompānija Merks, kas ir projekta attīstītājs, būvnieks un garantijas sniedzējs vienā personā. Merks ir viens no pieredzes bagātākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā, tā būvētajos mājokļos dzīvo vairāk nekā 1500 ģimenes.