Ik dienu apgūt vismaz vienu jaunu lietu. Gints Vanders

«Iepazinis ēku būvniecības procesus visos to realizācijas posmos un vadības līmeņos, strādādams gan par darbu vadītāja palīgu, gan projektu koordinatoru un pat atbildīgo būvdarbu vadītāju. Spilgti apliecinājis sevi ar sev piemītošo neatlaidību, augsto atbildības izjūtu un izcilo prasmi rast kopīgu valodu un panākt kompromisu ar jebkuru būvniecībā iesaistīto personu, vienlaikus nodrošinot nevainojamu darbu kvalitāti,» – tā, piesakot savu kolēģi valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvai, motivācijas vēstulē rakstīja Ginta Vandera darbabiedri no LNK Industries.

Gints šoruden saņēma šo lielo balvu Pamatakmeni un kļuva par titula Gada jaunais inženieris 2017 īpašnieku. Viņš ir diplomēts būvinženieris ar profesionālo maģistra grādu būvniecībā. Pirmo reizi būvlaukumā Gints nokļuva 2007. gadā kā būvstrādnieks uzņēmumā Strazdiņa nami. Vēlāk sekoja darbs VAS Tiesu administrācija, SIA Kvinta Plus, SIA RBSSKALS Būvsabiedrība, SIA Zemgales Meliorācija, SIA Active Solar. 2014. gada vasarā Gints sāka strādāt AS LNK Industries par būvdarbu vadītāju viesnīcas Radisson Park Inn projekta komandā nulles cikla izbūvē, bet 2015. gadā tika iesaistīts RTU laboratoriju korpusa būvniecībā. 2017. gada maijā ekspluatācijā tika nodotas divas noliktavu ēkas ar biroja telpām Piedrujas ielā 7A, Rīgā, kuru realizācija aizņēma 17 mēnešus...

Visu rakstu lasi žurnāla "Būvinženieris" decembra numurā*

*Žurnālu “Būvinženieris” var abonēt http://buvinzenieriem.lv, Latvijas Pastā, LBS birojā - Kr.Barona ielā 99.

Žurnālu var iegādāties LBS birojā - Kr.Barona ielā 99 un SIA “Preses serviss” piegādes vietās Rīgā, Siguldā, Dobelē, Mārupē, Daugavpilī, Cēsīs, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Ogrē, Bauskā, Ādažos, Madonā, Salaspilī, Jūrmalā, Iecavā, Ķekavā un citur.

Mārīte Šperberga

Foto: Reinis Oliņš un no Ginta Vandera personiskā arhīva