Izsludina iepirkumu 464.sērijas daudzdzīvokļu ēku izpētei

Daudzdzīvokļu māja - 464.sērija jeb Lietuviešu projekts. Ilustratīvs foto no wikipedia.org

Lai palīdzētu iedzīvotājiem un pārvaldniekiem rūpēties par ēku drošību un ilgmūžību, tostarp, organizējot ēku atjaunošanu vai konstrukciju pastiprināšanu, Ekonomikas ministrija (EM) vēlas noskaidrot tipveida daudzdzīvokļu dzīvojamo māju nesošo konstrukciju un to savienojumu mezglu tehnisko stāvokli un piedāvāt tipveida tehniskos risinājumus, vēsta EM Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Turpinot padomju laikā celto sērijveidu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju tehniskā stāvokļa padziļināto izpēti, EM ir izsludinājusi iepirkumu 464.sērijas daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku konstrukciju mehāniskās stiprības un stabilitātes izpētei, kā arī tipveida risinājumu sagatavošanai.

Gada nogalē EM mājas lapā tiks publicēti 464.sērijas ēku padziļinātas tehniskās izpētes rezultāti, lai informētu sabiedrību par svarīgākajiem secinājumiem un tipveida konstrukciju mezglu pastiprināšanas risinājumiem, vienlaikus iezīmējot darbu aptuvenās būvizmaksas. Informācija tiks izplatīta namu apsaimniekotājiem, lai uzlabotu ēku apsaimniekošanu. Vērtēšanas rezultāti tiks ņemti vērā normatīvo aktu pilnveidei.

EM aicina potenciālos pretendentus iesniegt pieteikumus Elektronisko iepirkumu sistēmas (EIS) e-konkursu apakšsistēmā līdz 2019.gada 4.jūnija plkst.10.00. Plašāka informācija par izsludināto iepirkumu pieejama: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/21270.