Knauf rīko Junior Trophy 2017/ Latvia Skills konkursu

Jau 17 reizi sia Knauf sadarbībā ar VIAA rīko Knauf Junior Trophy 2017/ Latvia Skills konkursu sausajā būvē. Konkursā piedalās 9 skolas, praktiski tiek pārstāvēta visa Latvija.

Konkursa mērķis ir pārbaudīt audzēkņu prasmes un gatavību darba tirgum. Atšķirība no citiem konkursiem šoreiz Knauf GKB -Blue plāksnes tiks montētas uz koka karkasa, atbilstoši Knauf W112 sistēmai un kapsulācijas principam K260. Diezgan droši var apgalvot, ka šo jauno metodi  -K260, Latvijā zina tikai retums! Bet kurai ir deleģēta ļoti augsta atbildība un funkcija – jānodrošina koka konstrukciju 100% neaizdegšanās ugunsgrēka laikā definētā  periodā. Vēlamies vērst uzmanību uz vietējo dabas resursu – koka (CLT) un ģipšakmens (Knauf Blue)  plašāku pielietojumu! Katrs no šīm materiāliem ir ģeniāls, taču tandēmā ir vēl labāks. 

Labākās 4 komandas varēs piedalīties Skills Latvija finālā 20.04.17, kura uzvarētāji pārstāvēs Latviju starptautiskajā arēnā – Euroskills,  Worldskills un Knauf Junior Throphy International  2017. Dalībniekiem tas  būs ne tikai konkurss, bet arī iespēja-eksāmens, lai iegūtu Knauf Akadēmijas identifikācijas un kvalifikācijas karti.

Konkursu atbalsta  LBS; LBBA; LBA; ZTC; ReRe Grupa, LNK Industries, Robert Bosch; CTS , Sportland; BN Kurši; 

Konkursu varēsiet vērot tiešraidē: ŠEIT un https://www.facebook.com/KnaufLatvia/videos/510162852487646/