Latvijas Būvinženieru savienības apbalvojumus saņēmuši

LBS apbalvojumu „Par mūža ieguldījumu būvniecībā”: medaļu, LBS zelta nozīmīti un Atzinības rakstu saņēmuši:

1. Ilgvars Niedols

2. Eduards Raubiško

3. Valdis Bundulis

4. Roberts Ginters

5. Jānis Lancers

6. Indriķis Teivāns

7. Viktors Puriņš

8. Visvaldis Krauklis

9.  Vija Gēme

10. Alberts Krols

11. Edgars Pučiņš

12. Tālvaldis Vēsmiņš

13. Imants Treimanis

14. Jānis Zavickis

15. Leonīds Jesperiņš

16. Imants Putniņš

17. Valentīna Šeškena

18. Silvija Štrausa

19. Tālis Straume

20. Juris Tervits

21. Andris Šteinerts

22. Juris Noviks

23. Anatolijs Gulbis

24. Bruno Otersons

25. Uldis Helmuts Puniņš

26. Artūrs Siliņš

27. Kārlis Kadiķis

28. Kārlis Siļķe

29. Guntis Andersons

30. Sergejs Meierovics

31. Rodrigo Pelsis

32. Ivars Ulmanis

33. Rūta Krūskopa

34. Valters Celmiņš

35. Guntis Līcītis

 

LBS  GODA  BIEDRA  nosaukums:

ILGVARAM NIEDOLAM

 

LBS apbalvojumu „Jauno būvinženieru sagatavošanā” saņēmuši:

1. Silvija Štrausa

2. Ludmila Okoloviča

3. Raimonds Eizenšmits

4. Andris Šteinerts

5. Juris Noviks

6. Juris Skujāns

7. Juris Rihards Naudžuns

8. Guntis Andersons

9. Ainārs Paeglītis

10. Jānis Grabis

11. Juris Biršs

11. Kārlis Rocēns

12. Raimonds Ozoliņš

13. Juris Kaurāts

14. Videvuds Ārijs Lapsa

16. Laimonis Bārzdiņš

17. Andris Krēsliņš

18. Jānis Kreilis

19. Sandra Guste

20. Juris Smirnovs

21. Aivars Jurjāns

22. Artūrs Lešinskis

23. Andris Veinbergs

24. Raitis Brencis

25. Kaspars Bondars

26. Ineta Geipele

27. Līga Gaile

28. Aleksejs Avots

29. Guntars Liepiņš

30. Mārtiņš Vilnītis

31. Māris Zemītis

32. Albīns Skudra

33. Artūrs Rakstiņš

34.  Lilita Ozola

35.  Jānis Brauns

 

LBS apbalvojumu „Labākais darbaudzinātājs” saņēmuši:

1. Jānis Lancers

2. Guntars Šterns

3. Aldis Grasmanis

4. Indriķis Teivāns

5. Jānis Prauliņš

6. Raimonds Kublis

7. Anita Ozoliņa

8. Ivars Ulmanis

9. Indulis Saule

10. Jānis Matisons

11. Aivars Brambis

12. Andris Grebežs

13. Valdis Uzariņš

14. Inta Kalēja

15. Valters Celmiņš

16. Bruno Fībigs

17. Jānis Rutkovskis

18. Egils Roga

19. Roberts Ginters

20. Gints Šķenders

21. Leonards Dubkevičs

 

LBS apbalvojumu "Labākais jaunais inženieris 2011" saņēmis:

1. Artūrs Rakstiņš

 

LBS apbalvojumu “Labākais sekcijas vadītājs” saņēmis:

1. Mārtiņš Vilnītis