LBS pārstāvji piedalīsies konferencē "Kvalitāte būvniecībā"

Šogad 25. novembrī Ekonomikas ministrija un Būvniecības valsts kontroles birojs sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti un Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi organizē starptautisku bezmaksas konferenci par būvniecības kvalitātes jautājumiem.

 

Šogad konferences mērķis ir satikties vietējiem un ārvalstu nozares ekspertiem, lai dalītos pieredzē par to, kāda ir nacionālās politikas loma kvalitātes nodrošināšanā un paaugstināšanā būvindustrijā. Konferences uzdevums būs apzināt Eiropas valstu pieredzi nozares politikas izstrādē un piemērošanā starptautiskā un nacionālā līmenī, un nepieciešamos uzlabojumus normatīvos un būvniecības praksē, kas ļaus nodrošināt šodienas starptautisko standartu prasībām atbilstošu izpildījumu būvniecības dalībniekiem.

Latvijas Būvinženieru savienību (LBS) konferencē pārstāvēs LBS valdes priekšsēdētājs Mārtiņš  Straume, LBS priekšsēdētāja vietniece un SIA “LBS Konsultants” valdes priekšsēdētāja Helēna  Endriksone un Tehnisko  zinātņu  doktors,  LBS  priekšsēdētāja  pirmais vietnieks, Latvijas  konsultējošo  inženieru  asociācijas (LIKA) sadarbībai ar FIDIC dibinātājs un vairākkārtējs vadītājs Raimonds  Eizenšmits.

Konference tiks translēta arī interneta vidē divās valodās (latviešu un angļu), tādējādi nodrošinot bezmaksas pieejamību visiem interesentiem.

Vairāk par konferenci iespējams uzzināt ŠEIT.