LBS XXX kongresā apbalvos savus biedrus

Katru gadu Latvijas Būvinženieru savienība savā kongresā apbalvo LBS biedrus. Lai šogad varētu teikt paldies par ieguldījumu, visi ieteikumi tiek gaidīti līdz 17. februārim. Rakstiet!

Rakstiet, kuram šogad jūsuprāt būtu jāpasniedz LBS medaļa „Par mūža ieguldījumu būvniecībā”, kurš pelnījis titulu “Labākais darbaudzinātājs”, kurš “Labākais jaunais būvinženieris”, kuram mācību spēkam paldies jāsaka par jauno inženieru sagatavošanu.

Tiek  gaidīti arī pieteikumi, lai noskaidrotu, kas ir “Gada labākais zinātniskais darbs, mācību grāmata, publikācija par būvniecību un patenti būvniecības tehnoloģijā” un, protams, to autori. Kuri zinātniskie darbi būvniecībā (mācību grāmata par būvniecību; publikācijas par būvniecību (metodiskie norādījumi projektēšanā un būvniecībā) un patenti būvniecības tehnoloģijā ir pelnījuši atzinību.

Tāpat  LBS vēlas noskaidrot vai biedru vidū ir tādi, kuri apbalvojami par  Gada labāko inženiertehnisko risinājumu ( attiecas tikai par attiecīgajā gadā ekspluatācijā nodotajām jaunbūvēm, rekonstruētajām būvēm un ražošanā ieviestajām dažāda veida izstrādnēm divās nominācijās: konstruktīvais risinājums; būvdarbu tehnoloģija).

Nolikumi atrodami: http://www.buvinzenierusavieniba.lv/labakie

Informācijai e-pasts: buvinzenieris2006@gmail.com, tālrunis: 29468382