LLU diplomprojekti

2017. gada pavasarī LLU diplomprojektus izstrādāja 23 pilna laika un astoņi nepilna laika topošie būvinženieri, un pirmo reizi seši studenti aizstāvēja diplomprojektus, lai iegūtu būvdarbu vadītāju kvalifikāciju. 

Diplomprojektu izstrādi vadīja desmit fakultātes un nozares pārstāvji. Darbs bija intensīvs visu pavasari – jo tuvāk maija beigām, jo intensīvāks. Diplomandiem pirmais nopietnais jautājums bija paskaidrojuma rakstu plaģiātisma pārbaude, kurā ne visiem gāja pietiekami gludi, jo tā vien gribējās dažas ne tik svarīgas lietas vienkārši pārkopēt no normatīviem vai arī no kāda iepriekšējo gadu parauga. Kad tas laimīgi bija galā, sākās aizstāvēšanas procedūra. Kopumā rezultāti vērtējami kā ļoti labi. Diplomprojektu aizstāvēšanā vidējā atzīme ir 8,26 balles...

Visu rakstu lasiet žurnāla "Būvinženieris" augusta numurā*.

*Žurnālu “Būvinženieris” var iegādāties LBS birojā - Kr.Barona ielā 99, Latvijas pasts un SIA “Preses serviss” piegādes vietās Rīgā, Siguldā, Dobelē, Mārupē, Daugavpilī, Cēsīs, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Ogrē, Bauskā, Ādažos, Madonā, Salaspilī, Jūrmalā, Iecavā, Ķekavā un citur.

Silvija Štrausa, asoc. prof.,  Emeritus 

Sandra Gusta, asoc. prof. 

Foto: Sandra Gusta