Maija LBS valdes sēdes darba kārtība

23.maijā notiks Latvijas Būvinženieru savienības (LBS) valdes izbraukuma sēde. Tās laikā LBS valdes locekļi apmeklēs jauno Siguldas Sporta kompleksu un Turaidas muzejrezervāta rekonstruētās un restuarētās ēkas, par kurām LBS pārstāvjus informēs Turaidas muzejrezervāta direktore Anna Jurkāne.

LBS valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume, LBS valdes locekles Helēna Endriksone un Vija Gēme klātesošos informēs par Baltijas valstu Būvinženieru savienību vadību tikšanos š.g. 27.-28.aprīlī Klaipēdā, bet Latvijas Būvinženieru Savienības Izglītības un jauno speciālistu sekcijas (LBS IJSS) vadītājs Mārtiņš Vilnītis iepazīstinās ar LBS IJSS pieredzes apmaiņas braucienu uz Tartu, kas notika š.g. 18.maijā.

Mārtiņš Straume LBS valdes sēdes dalībniekus informēs par Latvijas Būvinženieru savienības Būvniecības speciālistu sertifikācijas institūcijas (LBS BSSI) Akreditācijas biroja (LATAK) veiktās pārbaudes rezultātiem.

Par “Būvniecības dienu” norisi Būvniecības politikas dienā, Koka apbūves forumā, Būvnormatīvu un Standartu dienā, kā arī Tehniskās izglītības dienā pastāstīs Mārtiņš Straume un LBS valdes locekļi Raimonds Eizenšmits, un Alberts Krols, kā arī Mārtiņš Vilnītis, bet par “Rīgas forumu” - Raimonds Eizenšmits un LBS valdes locekle, žurnāla “Būvinženieris” galvenā redaktore - Māerīte Šperberga.

Tāpat LBS valdes locekļi iepazīsies ar 9 un 17.maija Būvniecības Padomes izskatītajiem jautājumiem un pieņemtajiem lēmumiem, kā arī tiks informēti par konferenci “Ēnu ekonomika Latvijas būvniecībā”, par Būvniecības likuma, Vispārīgo būvnoteikumu un Ministru kabineta noteikumu 610.pilnveides virzību un tikšanos Būvnieības Valsts kontroles birojā ar ministru prezidenta Māra Kučinska padomniekiem Andri Vanagu un Arti Grinbergu.