No februāra jāiesniedz dati par lielajos būvlaukumos nodarbinātajiem

No 2020. gada februāra Vienotajā elektroniskās darba laika uzskaites datubāzē (VEDLUDB) ir jāiesniedz dati par trešās grupas būvju būvniecības uzsākšanu vai par tādu būvdarbu uzsākšanu, kuru izmaksas ir vismaz 350 000 EUR. Lai nodrošinātu šo prasību, Būvniecības informācijas sistēmā (BIS) ir izstrādāta jauna funkcionalitāte, kas ļauj reģistrēt būvlaukumus VEDLUDB.

Piekļuve VEDLUDB sadaļai notiek pēc autorizēšanās BIS darba vietas sadaļā “Panelis”, kur jāizvēlas “Pieslēgties VEDLUDB”.

Lai lietotājiem atvieglotu jaunās datubāzes lietošanu, pieejama VEDLUDB lietotāja rokasgrāmata https://ej.uz/trxo Pilna tehniskā dokumentācija EDLUS – VEDLUDB integrācijas risinājumam atrodama https://ej.uz/rxvd

BVKB atgādina, ka dati VEDLUDB jāiesniedz līdz katra mēneša 15. datumam.

Lai pieteiktu problēmu, kļūdu, izteiktu ierosinājumu vai saņemtu tehnisku palīdzību, iespējams:

❗️ Konstatējot sistēmas kļūdas vai saskaroties ar problēmām, nosūtāmajai informācijai jāpievieno problēmas apraksts, ekrānšāviņi un sava kontaktinformācija!

Vairāk par VEDLUDB lasi Būvinženiera februāra numurā. Abonē un pērc LBS birojā, buvinzenieris2016@gmail.com, https://buvinzenieriem.lv/, https://abone.pasts.lv/, http://www3.presesserviss.lv