Rīga notiks seminārs būvniecības speciālistiem par būvkomersantu klasifikācijas jautājumiem

Aicinām būvniecības speciālistus šā gada 10.novembrī uz semināru Rīgā par Ministru kabineta 2016.gada 12.aprīļa noteikumu Nr.211 “Būvkomersantu klasifikācijas noteikumi” piemērošanu. Semināru rīko Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Būvnieku asociāciju un plānošanas reģioniem.

Seminārs notiks š.g.10.novembrī, Ekonomikas ministrijā, Rīgā, Brīvības ielā 55, 224.telpā (2.ieeja no Sv. Vecās Ģertrūdes baznīcas puses) no plkst. 12:00 (reģistrēšanās no plkst.11:30). Būvniecības nozarē strādājošie speciālisti seminārā varēs iepazīties ar būvkomersantu vērtēšanas tehnisko procesu un tā īstenošanu Būvniecības informācijas sistēmā (BIS). Tāpat Ekonomikas ministrijas speciālisti seminārā ar praktiskiem piemēriem skaidros atbilstošas klases piešķiršanas procesu būvkomersantam, kā arī sniegs ieteikumus īstenojamiem pasākumiem augstākas klases iegūšanai.

Aicinām būvniecības nozarē strādājošos speciālistus pieteikties dalībai seminārā šeit.

Kopumā Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Būvnieku asociāciju un plānošanas reģioniem rīkoja seminārus būvniecības speciālistiem Zemgales, Latgales, Kurzemes un Vidzemes reģionā, noslēdzot semināru ciklu Rīgā. 

Ministru kabineta 2016.gada 12.aprīļa noteikumi Nr.211 “Būvkomersantu klasifikācijas noteikumi” paredz būvkomersantu klasifikācijas kritērijus un kvalifikācijas atbilstības novērtēšanas kārtību. Regulējums izstrādāts sadarbībā ar būvniecības nevalstiskajām organizācijām un Latvijas Būvniecības padomi. Klasifikācija būs viens no priekšnoteikumiem publisko būvdarbu līguma saņemšanai. Publisko iepirkumu likumprojekts paredz klasifikācijas piemērošanu publisko būvdarbu iepirkumos no 2019.gada aprīļa.