Rīko semināru par būvniecības iepirkumiem

Ilustratīvs attēls no pixabay.com

Latvijas Būvnieku asociācija (LBA) sadarbībā ar partneriem seminārā "Mūsdienīgas un kvalitatīvas būvniecības nosacījumi" 22.maijā pulksten 13 Unity Biznesa centra 1.stāva zālē Vienības gatvē 109, Rīgā, dalīsies zināšanās ar valsts un pašvaldību būvniecības pasūtījumos iesaistītajiem darbiniekiem, arhitektiem, projektētājiem, būvuzraugiem, būvniekiem un citiem būvniecības procesā iesaistītajiem, lai jebkura būve atbilstu krietna un rūpīga saimnieka prasībām.

Seminārā sniegsim izpratni par kompetenta pasūtītāja lomu un iespējām būvdarbu iepirkumos. Atbildēsim uz jautājumiem: Ko svarīgi zināt vēl pirms valsts vai pašvaldības iepirkuma būvniecībā? Kādas ir pasūtītāja iespējas, organizējot būvniecības iepirkumus? Kā panākt, lai iecerētā būve, par ko jāizsludina iepirkums, tiktu kvalitatīvi un mūsdienīgi uzbūvēta, būtu energoefektīva un labi kalpotu lietotājiem? Kā novērtēt būvnieku paveikto? Kādas ir pasūtītāja iespējas ietekmēt būvniecības pasūtījuma rezultātu?

Ir daudz priekšnoteikumu, lai būvniecības procesa rezultāts būtu labs un atbilstu visaugstākajām pasūtītāja prasībām. Pats pirmais – zinošs pasūtītājs. Jo labāk pasūtītājs zina, kādu rezultātu vēlas sasniegt, jo labāks izdodas rezultāts! Ir lietas, kas būtu jāzina būvniecības pasūtītājiem un būvniecības procesā iesaistītajiem valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem vēl pirms iepirkuma izsludināšanas, lai iepirkums un būvniecības process izdotos pēc pasūtītāja uzstādītajiem kvalitātes kritērijiem.

Dalība seminārā dod 5 kvalifikācijas punktus būvprakses sertifikāta iegūšanai un sertificēto būvspeciālistu prakses uzraudzībai.

Dalības maksa – 54.99 eiro ar PVN, piesakoties līdz 20.05.2019. – 44.00 eiro ar 20% atlaidi. Maksa LBA un Latvijas Būvinženieru savienības biedriem, valsts iestādēs un pašvaldībās nodarbinātajiem speciālistiem – 44.00 eiro, piesakoties līdz 20.05.2019. 34.99 eiro ar 20% atlaidi.

Pieteikšanās semināram interneta vietnē: https://forms.gle/v2oq6aSRPdCA7FDL7. Vairāk informācijas var saņemt pa e-pastu lbabirojs@gmail.com, tālrunis 26484891. Līdzīgu semināru LBA rīko Rēzeknē 24.maijā, vairāk informācijas pa epastu lbabirojs@gmail.com.

Programma pievienotajā failā.