Rīko semināru par dziļās grunts stabilizāciju

CMB Inženieru kompetences centrs aicina projektētājus, būvuzņēmējus, būvinženierus, projektu attīstītājus piedalīties starptautiskā seminārā par tēmu – dziļās grunts stabilizācijas tehnoloģija ģeotehnikā. Semināra mērķis ir analizēt un apgūt dziļās grunts stabilizācijas metodes projektēšanas un izpildes galvenos principus, pielietojumu būvlaukumā, kvalitātes kontroli.

Seminārs notiks 2019.gada 5.aprīlī no pulksten 10 līdz 17 Ventspils ielā 48, Rīgā. Semināra darba valoda – angļu, tēma angliski – deep soil mixing technology in geotechnics. Semināru vadīs starptautiskās grupas Keller Polijas speciālisti Mihal Marchwicki un Rafal Sobocinski.

Kā uzsver semināra rīkotāji, patlaban dziļās grunts stabilizācijas metožu aktualitāti noteic straujā nekustamā īpašuma nozares un būvniecības attīstība, izmantojot arī teritorijas ar sliktiem grunts apstākļiem. Viena no populārākajām grunts uzlabošanas tehnoloģijām Eiropā ir dziļās grunts stabilizācijas metode mīkstām gruntīm, kas radās 1960.gadā Japānā. Tā balstās uz projektētas javas materiālu, veidojot grunts – cementa maisījumu grunts stabilizācijai vai arī izbūvējot pazemes nesošos elementus, kas uzņemtu būves slodzi.

Dziļās grunts stabilizācijas tehnoloģijas pielietojums:
- Pamatnes nestspējas palielināšana;
- Sēšanās samazināšana;
- Grunts plūstamības robežas samazināšana;
- Vispārējās stabilitātes palielināšana;
- Būvju konstrukciju pamatnes / balsta nodrošināšana;
- Laterālo slodžu samazināšana;
- Ūdens caurlaidības samazināšana.

Semināra dalības cena: 90,00 EUR + PVN. Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 26.martam vietnē https://cmb.lv/lv/apmacibas vai pa epastu apmacibas@cmb.lv.

Vairāk informācijas pievienotajā dokumentā: