Uz Bavāriju pie PERI!

Saules apspīdēts un īsti vasarīgas svelmes pavadīts, aizritēja Būvindustrijas lielās balvas 2017 laureātu ceļojums. Šoreiz tā partneris bija Vācijas uzņēmums PERI, ko pārstāvēja veidņu nodaļas vadītājs Didzis Malkausis, kurš laikā no 16. līdz 18. oktobrim pavadīja 2017. gada izcilākos būvindustrijas pārstāvjus braucienā pa skaisto Bavāriju.

Laureātu ceļojumā piedalījās četri no sešiem šā gada laureātiem: Gada jaunā arhitekte Arnita Melzoba, arhitektu biroja Gaiss arhitekte; Gada jaunais inženieris Gints Vanders, AS LNK Industries būvdarbu vadītājs; Gada inženieris Raitis Nikolajevs, SIA RERE BŪVE projektu vadītājs, elektrisko sistēmu inženieris; Gada inženieris Vadims Bogdanovs, LNK Industries Starptautisko projektu departamenta vadītājs.

Ceļojuma laikā laureātiem bija iespēja pabūt divos Vācijas būvlaukumos, kā arī tuvāk iepazīt betona veidņu un sastatņu ražotāja PERI produktu demonstrācijas zāli un rūpnīcu. Pieredzes apmaiņa mijās ar teicami organizētiem atpūtas brīžiem. Labo noskaņojumu papildināja lieliskā Bavārijas atvasara, kas karstuma ziņā līdzinājās aizvadītās Latvijas vasaras rekordiem. Pasākumu vainagoja ekskursija uz Vācijas Alpu augstāko virsotni Cūgšpici – tas bija gluži simboliski, ka Latvijas nozares augstākā apbalvojuma laureāti pabija Vācijas augstākajā punktā. Rudeņos Cūgšpice parasti ir ietinusies mākoņu segā un redzēt to pilnā krāšņumā izdodas visai reti. Veiksme uzsmaidīja mūsu laureātiem.

Visu rakstu lasi žurnāla "Būvinženieris" decembra numurā*

*Žurnālu “Būvinženieris” var abonēt http://buvinzenieriem.lv, Latvijas Pastā, LBS birojā - Kr.Barona ielā 99.

Žurnālu var iegādāties LBS birojā - Kr.Barona ielā 99 un SIA “Preses serviss” piegādes vietās Rīgā, Siguldā, Dobelē, Mārupē, Daugavpilī, Cēsīs, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Ogrē, Bauskā, Ādažos, Madonā, Salaspilī, Jūrmalā, Iecavā, Ķekavā un citur.

 

Signe Zuševica

Foto: Signe Zuševica