Uzņemti septiņi jauni LBS biedri

Latvijas Būvinženieru savienībā (LBS) ar valdes akceptu uzņemti 7 jauni biedri gan no Latvijas reģioniem, gan Rīgas.

Uzņemšanas komisija priekšsēdētāja Raimonda Eizenšmita vadībā februārī pieņēmusi pretendentu pieteikumus un rekomendējusi valdei apstiprināt jaunos biedrus, liecina komisijas sēdes protokols. Katram jaunajam biedram ir divu LBS pārstāvju ieteikumi.

LBS uzņemta Inese Brakanska, SIA “Namejs Plus’’ būvinženiere, rekomendē Jānis Graudulis un Kārlis Brakanskis. Par LBS biedru kļuvis Aldis Muraško, SIA “Būvrem” valdes loceklis, ar Sanda Dzērvīša un Jāņa Vīganta ieteikumu. LBS biedru pulkā ieskaitīts Jānis Veckaktiņš, SIA ‘’Filter“ projektu nodaļas vadītājs, ieteikušas Sandra Gusta un Silvija Štrausa.

LBS uzņemts Anatolijs Plahovs, SIA ‘’VP Birojs“ projektu vadītājs, ar Romana Auniņa un Ilzes Zālamanes rekomendāciju. Jaunais LBS biedrs ir arī Edgars Saušs, SIA ‘’INO“ projektu vadītājs, ieteikuši Ainārs Paeglītis un Tālis Straume.

LBS biedru skaitu papildina Raja Kočanova, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta docente, kuru ieteikuši Helēna Endriksone un Mārtiņš Straume. LBS biedre kļuvusi arī Sanda Geipele, RTU Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta asociētā profesore, rekomendē Helēna Endriksone un Mārtiņš Straume.

Vēlam jaunajiem biedriem ražīgu darbību!