Ādažos sāk multifunkcionālas velotrases būvniecību

0
364

Ādažu novadā sākta multifunkcionālās velotrases būvniecība, informē Ādažu novada dome.

Velotrase atradīsies pretī Ādažu sākumskolai, Attekas ielā 41, kas ir laba vieta, lai sākumskolas bērni aktīvi izkustētos svaigā gaisā stundu starpbrīžos, kā arī brīvajā laikā starp stundu noslēgumu sākumskolā un mācību sākumu Mākslas un mūzikas vai Sporta skolā.

Velotrases kopējā asfaltētās daļas platība – 840m2, trases garums – 207m. Trase būs piemērota sākumskolas bērniem, jauniešu, pieaugušo un senioru vajadzībām, un būs pielāgota gan dažādu braucamo – velosipēdu, skrejriteņu, skrituļdēļu, skrituļslidu u.c. –, gan arī lietpratēju velosportistu treniņiem ar lielāku dinamiku un atbilstošu reljefu akrobātisku lēcienu izpildīšanai..

Janvārī noslēdzās iepirkums par multifunkcionālas velotrases būvniecību. Trases kopējās izmaksas veido 97 519,78 eiro bez PVN. Trases izbūvi veiks SIA City Playgrounds. Būvdarbus plānots pabeigt līdz maija beigām, bet trases nodošanu ekspluatācijā –  līdz jūnija beigām.

Ādažu novada domes Sporta daļas vadītājs Arnis Rozītis ir pārliecināts, ka moderna velotrase padarīs novadu vēl pievilcīgāku gan esošajiem, gan nākotnes Ādažu novada iedzīvotājiem, kuri novērtē attīstītu infrastruktūru veselīga un sportiska brīvā laika pavadīšanai.

Foto un video no būvniecības procesa – Arnis Rozītis

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit