Āgenskalnā attīstīs jaunu dzīvokļu projektu

0
161

Luminor banka piešķīrusi finansējumu EfTEN Capital 1,2 miljonu eiro apmērā jauna dzīvokļu projekta Ernestīne attīstīšanai Āgenskalnā, vēsta Luminor sniegtā informācija.

Jaunajā Ernestīnes namā Āgenskalnā būs pieejami 20 mūsdienīgi dzīvokļi ar platību no 35 līdz 94 m2. Ēkas pagrabstāvā būs izvietotas pazemes stāvvietas, kuru pieejamība nereti ir viens no svarīgākajiem faktoriem, izvēloties mājokli. Turklāt namam blakus pieejama visa veida pilsētas infrastruktūra, sākot no piekļuves sabiedriskajam transportam, tirdzniecības vietām, beidzot ar augstskolām, mācību un ārstniecības iestādēm. Plānots, ka jaunos dzīvokļus īpašnieki varēs sāk apdzīvot jau 2022.gada martā. 

“Esam gandarīti arī pandēmijas apstākļos atbalstīt attīstītājus un būvniekus, lai paplašinātu mūsu iedzīvotājiem pieejamo dzīvojamo fondu. Turklāt arvien vairāk iedzīvotāju dod priekšroku īpašuma iegādei kādā no jaunajiem projektiem,” norāda Uģis Počs, Luminor Nekustamo īpašumu finansēšanas eksperts.

Ernestīnes iedzīvotājiem vien pāris minūšu laikā būs iespēja nokļūt Rīgas centrā vai baudīt mieru, zaļumu un klusumu pēc ilgas darbadienas tepat pie Māras dīķa vai Botāniskā dārza. Esam gandarīti, ka arī Luminor banka ir ieraudzījusi mūsu vīziju par labiekārtotu vidi gan jaunajām ģimenēm, gan profesionāļiem un sniegs atbalstu jaunā dzīvokļu projekta realizēšanā,” Normunds Muskats, EfTEN Capital, Dzīvojamā fonda pārdošanas vadītājs.

Projekta Ernestīne attīstītājam EfTEN Capital ir pieredze biroju, tirdzniecības telpu, noliktavu, viesnīcu un dzīvojamo ēku projektu attīstīšanā un apsaimniekošanā visā Baltijā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit