Āgenskalnā top jauns dzīvojamais kvartāls

0
217

Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs Hepsor investēs aptuveni 13 miljonus eiro jauna daudzdzīvokļu projekta Kuldīgas parks būvniecībā Āgenskalnā, Gregora ielā, informē Hepsor pārstāvji.

Projektā taps divas septiņstāvu dzīvojamās ēkas. Projekta būvniecība sākta šovasar un ēkas plānots nodot ekspluatācijā 2023.gada sākumā.

A klases energoefektivitātes rādītājiem atbilstošajās ēkās būs 116 divu, triju un četristabu dzīvokļi ar mūsdienīgiem risinājumiem un kvalitatīvu gala apdari. Īpašniekiem būs pieejamas noliktavas telpas, autostāvvietas, novietnes velosipēdiem, kā arī labiekārtota zaļa teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.

“Mūsuprāt, Āgenskalns jaunu projektu attīstīšanai ir viens no pievilcīgākajiem Rīgas rajoniem. Topošās daudzdzīvokļu ēkas Gregora ielā 2A ir jau ceturtais Hepsor projekts šajā rajonā, un tas tiks īstenots, balstoties uz ilggadējo Igaunijas uzņēmuma labo praksi būvniecības projektu realizācijā,” stāsta Hepsor valdes loceklis Marti Krass.

Kuldīgas parka projektu īsteno Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs Hepsor. Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 2017.gada un sadarbībā ar Igaunijas būvuzņēmēju Mitt&Perlebach īsteno vairākus dzīvojamos projektus galvaspilsētas klusajā centrā – Strēlnieku ielā 4B – un Āgenskalnā – Baložu ielā 7, Baložu ielā 9 un Āgenskalna ielā 24 –, kā arī attīsta komerctelpas Rīgas pievārtē.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit