Agrākais biroju nams Rīgas centrā pārtapis viesnīcā

0
439
Publicitātes attēls

Rīgas centrā, Brīvības ielā 48/50 darbu sākusi jauna mākslas un dizaina četrzvaigžņu superior viesnīca Aston Hotel Riga. Viesnīca ar 54 numuriem, restorānu, jumta terasi un lobija bāru piedāvā jaunu atpūtas un izklaides vietu Rīgas viesiem un rīdziniekiem.

Viesnīca izveidota pilnībā rekonstruējot ēku, kas pirms tam pildījusi biroju un sabiedriskās ēdināšanas funkcijas, un tajā ieguldīti 12 miljoni eiro. Viesnīcas mērķa auditorija ir gan biznesa, gan brīvdienu un atpūtas ceļotāji, kas vēlas atklāt Rīgas plašo izklaides un kultūras piedāvājumu.

Līdz ar viesnīcas atvēršanu darbu uzsāk restorāns KITSCHen ar plašu āra terasi, kas paver skatu uz Rīgas jūgendstila namu jumtiem un Esplanādi.

Viesnīcā ir pieejamas pilnībā aprīkotas telpas biznesa sanāksmēm, pasākumiem un privātām viesībām, kā arī trenažieru zāle, autostāvvieta un elektromobiļu uzlādes vieta.

Ēkas fasāde ir vērtīga konstruktīvisma arhitektūras liecība, kas tika pilnībā saglabāta un atjaunota. Atbilstoši ēkas vēsturei, viesnīcas publiskajās zonās un restorānā var iepazīties ar latviešu mākslinieku glezniecību no 20.gadsimta 60.gadu beigām līdz pat mūsdienām.