Aicina pieteikt idejas Latvijā pirmā aprites ekonomikas centra interjera elementiem

0
36
Attēls ilustratīvs

Gatavojoties Latvijā pirmā aprites ekonomikas centra atvēršanai, Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) aicina Latvijas augstskolu studentus un profesionālo skolu audzēkņus līdz 2024. gada 30. aprīlim iesniegt priekšlikumus mūsdienīgiem, ergonomiskiem un funkcionāliem interjera dizaina elementiem.

Studentu grupu reģistrēšanās izaicinājumam tiks atvērta no 27. marta līdz 7. aprīlim. Studenti tiek aicināti veidot studentu grupas no dažādām studiju programmām. Labāko darbu autoriem tiks piešķirtas ne tikai vērtīgas balvas, bet arī tiks dota iespēja savas idejas īstenot dzīvē – izveidot interjera elementus un tos izvietot aprites ekonomikas centrā.

“Mēs vēlamies, lai Rīgas pilsētas aprites ekonomikas centrs nes apritīguma vēstījumu vēl pirms kāds tā darbinieks ir sācis stāstīt par to. Tas nozīmē, ka telpu iekārtojumam jābūt radoši un interesanti veidotam, demonstrējot aprites ekonomikas risinājumus. Ceram, ka iesniegtie darbi būs gan mūsdienīgi, gan arī praktiski īstenojami,” skaidro REA projektu vadītāja Ieva Kalniņa.

Rudenī REA sadarbībā ar partneriem atvērs pirmo aprites ekonomikas centru, kurā varēs salabot, uzlabot un pārveidot mēbeles, radīt kaut ko jaunu, celt materiālu un lietu vērtību, mācīties, izzināt, eksperimentēt, sadarboties u.c.

Plašāka informācija par ideju sacensības norisi un darbu iesniegšanu pieejama REA mājas lapā ww.rea.riga.lv.