Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam “Būvindustrijas lielā balva”

0
409

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva rīkotāji aicina aktīvi pieteikt pretendentus – inženierus un arhitektus – apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva 2023, kuru devums nozarei un profesijai ir novērtējams visaugstākajā līmenī.

Pieteikumu iesniegšana 2023.gada apbalvojumam turpināsies vēl līdz 2023.gada 6.septembrim. Pretendentu tikšanās ar vērtētājiem ir plānota 2023.gada 13. un 14.septembrī. Svinīgā apbalvojuma ceremonija notiks 3.oktobrī VEF Kultūras pilī.

Apbalvojums Būvindustrijas lielā balva šogad tiek rīkots jau 11. reizi, un apbalvojuma principi paliek nemainīgi – valstiskā mērogā godināt labākos no labākajiem, profesionālākos un erudītākos būvinženierus un arhitektus.

Būvindustrijas lielo balvu – Pamatakmeni – apbalvojuma desmit pastāvēšanas gados saņēmuši 120 nozares profesionāļu, un šogad viņiem piepulcēsies 12 jaunu laureātu. Kuri tie būs, par to jālemj pašiem – pretendentus apbalvojumam izvirza darba kolēģi, nevalstiskās organizācijas, sadarbības partneri, un labākos no labākajiem noteiks un izraudzīs kompetenti vērtētāji.

Pretendentus balvai var pieteikt divās kategorijās: Mūža ieguldījums būvindustrijā un Gada inženieris/arhitekts, kas ietver nominācijas Gada inženieris, Gada arhitekts, Gada jaunais arhitekts, Gada jaunais inženieris, Gada tehnologs, Gada projektu vadītājs, Gada būvdarbu vadītājs, Gada būvuzraugs.

Augstskolas var izvirzīt izcilākos studentus titulam Gada students 2023, no kuriem šogad tiks apbalvoti pieci labākie savā nominācijā.

Savukārt Rīgas dome pasniegs specbalvu būvinženierim, kurš demonstrējis izcilu sniegumu kādā no galvaspilsētas pašvaldības projektiem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva organizatori aicina nozares augstskolas aktīvi pieteikt apbalvojumam savus studentus – topošos inženierus –, kuri mācību procesā ir apliecinājuši savu degsmi un aizrautību inženiera profesijas apgūšanā un pelnījuši nozares profesionāļu atzinību.

Inženierzinātņu studentu labākajiem un interesantākajiem kursa darbiem tiks nodrošināta publicitāte Latvijas Būvinženieru savienības izdotajā žurnālā Būvinženieris, tāpat arī studentiem būs lieliska iespēja iepazīstināt ar sevi žurnāla lasītāju auditoriju plašākās intervijās.

Labākajiem studentiem tiks piešķirtas apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva atbalstītāju naudas un arī simpātiju balvas, kuras pasniegs uzņēmumi Peri, Kingspan Insulation, Kaamos Real Estate un Sakret.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva norises galvenais partneris ir SIA Bauroc, citi partneri un atbalstītāji – Rīgas valstspilsētas pašvaldība, SIA Knauf, SIA Thermowhite Baltic, OU Kingspan Insulation, SIA Sakret, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi un SIA Kaamos Real Estate.

Ar apbalvojuma nolikumu iespējams iepazīties www.lielabalva.lv.