Aicina pieteikties BIM bezmaksas mācību 2.daļai

0
1141
Attēls ilustratīvs

Būvniecības nozares speciālisti aicināti pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības digitalizācijas centra un SIA CMB Inženieru kompetences centrs organizēto BIM tehnoloģiju bezmaksas mācību otrajai daļai.

Mācību programmā ir 6 moduļi, katru var apgūt vienā dienā 8 akadēmiskajās stundās, apvienojot teorētiskās un praktiskās nodarbības. Būvniecības procesa dalībnieki – būvdarbu pasūtītāji, izpildītāji un vadītāji, būvprojektu izstrādātāji, būvuzraugi un būveksperti, kā arī citi būvspeciālisti – var pieteikties viena vai vairāku moduļu apguvei, atbilstoši priekšzināšanām un vajadzīgajai BIM sfērai. Moduļus pasniedz BIM praktizējoši, no programmatūru izplatītājiem neatkarīgi Latvijas augstskolu mācībspēki.

No 26.aprīļa atvērta pieteikšanās pieciem apmācību moduļiem:

1. BIM modelēšana arhitektūras un būvkonstrukciju projektēšanā. Tiešsaistes praktiskā nodarbība ar pieslēgšanos RTU datorklasei, vada Kristaps Ritvars Ronis, norise 15.maijā;
2. BIM koordinēšana. Tiešsaistes praktiskā nodarbība ar pieslēgšanos RTU datorklasei, vada Jānis Berķis, norise 11.maijā un 25.maijā;
3. BIM modelēšana inženiersistēmu projektēšanā. Tiešsaistes praktiskā nodarbība ar pieslēgšanos RTU datorklasei, vada Jurģis Zemītis, norise 18.maijā un 27.maijā;
4. BIM praktiskā ieviešana uzņēmumā un labākā prakse. Tiešsaistes praktiskais seminārs, vada Artūrs Neiburgs, norise 19.maijā;
5. 3D tehnoloģijas izejas datu ieguvē, apstrādē, BIM modeļu izveidē un būvniecības kontrolē. Tiešsaistes praktiskais seminārs, vada Māris Kaļinka, norise 21.maijā.

Dalībnieki par katru moduli saņems elektronisku apliecinājumu profesionālās pilnveides kredītpunktu iegūšanai visās būvspeciālistu sertifikācijas iestādēs.

No 10.maija atvērs pieteikšanos 29.maija un jūnija nodarbībām. Plašāka informācija par mācību moduļu saturu, nodarbību laiku un reģistrāciju atsevišķiem kursiem: https://bdc.rtu.lv/pieteiksanas-kursiem/.

BIM tehnoloģiju mācības notiek SIA Latvijas standarts projektā Apmācību programma BIM praktiskai pielietošanai projektēšanas un būvdarbu procesa ietvaros: izstrāde un apmācību īstenošana (ID Nr. LVS 2021/1). Tas ir turpinājums 2020.gada rudenī rīkotajiem kursiem, kuru pamatā ir 2019.gadā izstrādātais BIM e-mācību materiāls, kas pieejams platformā https://www.lvs.lv/page?slug=bim-apmacibas.

Vairāk informācijas: Kristīne Lāriņa, [email protected], tālrunis 26539973.