Aicina sakārtot Granīta ielas infrastruktūru

0
300

Gaļas pārstrādes uzņēmums Forevers aicina Rīgas domi sakārtot uzņēmuma teritorijai līdzās esošās Granīta ielas publisko infrastruktūru, kuras stāvoklis “apdraud darbinieku un citu cilvēku drošību”, aģentūru LETA informēja Forevers pārstāvji.

Kā norāda uzņēmumā, par Granīta ielas publiskās infrastruktūras slikto stāvokli Forevers un citi teritorijā izvietotie uzņēmēji cēla trauksmi pēc tam, kad šajā teritorijā notika ceļu satiksmes negadījums ar smagām sekām, kura rezultātā dzīvībai bīstamas traumas guva kāda no uzņēmuma darbiniecēm.

Forevers norāda, ka Granīta iela nav apgaismota, ceļmalās esošie krūmāji regulāri aizšķērso ceļa redzamību, kā arī apkaimes darbinieki ir spiesti ielu šķērsot nepiemērotās vietās, jo nav izbūvēta gājēju pāreja. Lai arī uzņēmuma Forevers pārstāvji ar Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteju pārrunājuši Granīta ielas infrastruktūras attīstību atbilstoši tās reālajai noslodzei un ikdienas vajadzībām, vairāk nekā pēc gada situācija nav mainījusies.

Forevers valdes loceklis Andrejs Ždans uzsver, ka Granīta ielai ir visas iespējas būt par uzņēmējdarbībai pievilcīgu teritoriju, taču nesakārtotais infrastruktūras jautājums kavē tās attīstību. “Arī Forevers plānos ir ražotnes attīstība, tajā ieguldot vairāk nekā 23 miljonus eiro, tomēr pieguļošās infrastruktūras bēdīgais stāvoklis ir viens no bremzējošajiem faktoriem šo projektu īstenot,” norāda Ždans. Nesakārtotā infrastruktūra ietekmējusi ne tikai uzņēmumu paplašināšanos, bet arī jaunu darbinieku piesaisti.

“Ir jāsaprot, ka savulaik šī teritorija attīstījās organiski, bet nu pilsētai ir pienācis brīdis apzināties, ka šī apkaime nav nejaušība, bet gan nopietns uzņēmējdarbības kvartāls. Mums ir svarīgi, lai kļūstam sadzirdēti un pilsētai vajadzīgi,” pauž Ždans.

Kā uzsver uzņēmuma pārstāvji, Forevers ir lielākais vietējās gaļas pārstrādes uzņēmums Latvijā, kas tirgū strādā jau vairāk nekā 24 gadus. Uzņēmuma ražotnē, ievērojot Eiropas Savienības ražošanas standartus, katru dienu tiek saražotas un iepakotas vairāk nekā 60–62 tonnas gaļas produkcijas.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit