Aicina uz bezmaksas nodarbībām par koka būvkonstrukciju projektēšanu

0
405
Attēls ilustratīvs

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Mūžizglītības centrs (MC) sadarbībā ar LBTU nozares mācībspēkiem un profesionāļiem aicina būvniecības speciālistus – būvprojektu izstrādātājus, būvdarbu veicējus un vadītājus, būvuzraugus un būvekspertus – pievienoties bezmaksas apmācību semināru ciklam Koka būvkonstrukciju projektēšana un būvju būvniecības risinājumi.

Semināru laikā dažādu būvniecības nozaru speciālistiem būs iespēja paaugstināt kompetenci par koka izmantošanu būvniecībā, veicinot koka būvmateriālu un būvizstrādājumu izmantošanu dažādos būvniecības projektos.

Dalībniekiem ir iespēja piedalīties vairākos semināros par aktuālām tēmām. Nodarbībā Koksnes izstrādājumi būvniecībai – ražošana, īpašības un kvalitātes kritēriji varēs uzzināt par līmētiem konstrukciju materiāliem, plātņu materiāliem, konstrukciju kokmateriālu kvalitātes novērtējuma piemēriem, videi draudzīgiem izolācijas materiālu veidiem, koka konstrukciju apdares materiāliem un īpašību pārbaudēm.

Savukārt nodarbībā Koka būvkonstrukciju īpašības un izvirzītās pamatprasības interesenti iegūs padziļinātas zināšanas par telpu akustiku, būvakustikas praksi projektēšanā un būvniecībā, drošiem jumta, fasādes, tvaika slāņu un hermetizācijas risinājumiem, jauniem, unikāliem produktiem, aprēķina iespējām un mezgliem, masīvkoka būvju projektēšanu, izbūvi un dzīvotspēju, logiem, durvīm un citu būvelementu projektēšanu un iestrādi.

Kā trešā tēma tiek piedāvāta Koka ēku projektēšana. Šīs nodarbības laikā tiks runāts par koka konstruktīvo elementu risinājumiem no ekoloģiskā, ekonomiskā un tehnoloģiskā aspekta, būvelementu mezgliem, būvju ugunsdrošības pasākumu plānošanu un projektēšanu, kā arī par koka ēku dzīves ciklu.

Detalizēta programma pieejama, izmantojot šo saiti.

Dalībnieki var pieteikties vienam vai vairākiem semināriem, aizpildot pieteikuma anketu saitē: https://forms.gle/ZBqseBUb2EP4twBf8

Pēc katra semināra dalībnieki saņems apliecinājumu, kas derīgs būvniecības speciālistu sertifikācijas profesionālās pilnveides kredītpunktu iegūšanai.