Aicina uz vebināru par fasādes un jumta siltināšanu

0
260
Attēls ilustratīvs

Šā gada 6. novembrī pl.10.00 Ekonomikas ministrija, Elektrum Energoefektivitātes centrs un Attīstības finanšu institūcija “Altum” aicina piedalīties vebinārā Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana. Fasādes un jumta siltināšana.

Vebinārā Ekonomikas ministrija informēs par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā piemērojamo būvniecības procesu, savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centrs atgādinās par būtiskākajiem vērā ņemamajiem aspektiem būvizstrādājumu izvēlē. Pasākumā piedalīsies arī Būvmateriālu ražotāju asociācijas, Latvijas Minerālvates ražotāju asociācijas, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas  un Jumiķu apvienības pārstāvji.

Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē. Nākamie pasākumi būs š.g. 21. novembrī un 5. decembrī par fasāžu siltināšanas tehniskajiem risinājumiem un inženiertīklu atjaunošanas risinājumiem;  papildu informācija šeit. Pasākumi tiek organizēti informatīvās kampaņas Dzīvo siltāk un konkursa Energoefektīvākā ēka Latvijā ietvaros.