Aizkrauklē plāno atjaunot stadionu un domes ēku

0
599

Viens no prioritārajiem projektiem, kuru drīzumā paredzēts īstenot Aizkraukles novadā, ir pašvaldības ēkas un laukuma pie tās, kā arī stadiona atjaunošana. Patlaban tiek apkopotas idejas, ko un kā vajadzētu pārbūvēt, lai šie objekti iegūst sakārtotu veidolu, informē pašvaldība.

Par to, ka Aizkraukles novada pašvaldības ēka jāatjauno, diskusijas raisās jau sen, un arī Aizkraukles novada dome akceptējusi, ka šis būs viens no prioritārajiem projektiem, kurš nākotnē jāīsteno. Kā otra lielākā prioritāte Aizkraukles novadā noteikta stadiona Draudzības krastmalā 6 atjaunošana.

Patlaban jau izstrādātas pirmās skices, kāds varētu izskatīties jaunais stadions. “Esam secinājuši: ja gribam iegūt modernu un mūsdienīgu stadionu, tā atjaunošanas izmaksas varētu būt lielākas nekā sākotnēji plānots, tāpēc jādomā par papildus līdzekļu atvēlēšanu,” saka Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Riekstiņš.

Savukārt vīzija, kādai vajadzētu izskatīties pašvaldības ēkai un laukumiem pie tās, vēl ir tikai izstrādes procesā. Savas idejas izteikuši pašvaldības darbinieki, un patlaban noslēgta vienošanās ar arhitektiem, kuri sagatavos skiču variantus. “Gribam skaisti un lēti, taču skatījuma, kādu vēlamies redzēt domes ēku un tās apkārtni, vēl īsti nav, tādēļ esam aicinājuši talkā profesionāļus,” saka izpilddirektors.

Paredzēts, ka Aizkraukles novada pašvaldības ēkas un stadiona Draudzības krastmalā 6 atjaunošanas projekti tiks izstrādāti jau nākamajā gadā, tad varēs organizēt būvniecības iepirkumus, un domei vajadzēs lemt par to īstenošanu un finansējuma atvēlēšanu.

“Šie abi ir naudas ietilpīgi projekti, par kuru nepieciešamību tiek spriests jau vairākus gadus, tāpēc arī rīkojāmies un šīs noteicām kā prioritātes,” bilst Uldis Riekstiņš.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit