“Altum” valdes locekļa amatu atstās Aleksandrs Bimbirulis

0
794

AS Attīstības finanšu institūcija “Altum” valdes loceklis Aleksandrs Bimbirulis 31.martā atstās amatu, teikts institūcijas paziņojumā biržai Nasdaq Riga.

Jauns valdes locekļa amata kandidāts tiks atlasīts Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā noteiktajā nominēšanas kārtībā.

Altum valdē darbu turpinās valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš un trīs valdes locekļi – Jēkabs Krieviņš, Inese Zīle un Ieva Jansone-Buka.

Altum ir valsts kapitālsabiedrība, kas ar valsts atbalsta finanšu instrumentu palīdzību sniedz atbalstu noteiktām mērķa grupām finanšu instrumentu veidā – aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos u.c. –, konkrētu programmu ietvaros, papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu – konsultācijas, mentorings –, kā arī realizējot citas valsts deleģētas funkcijas.

Altum 40% akciju turētājs ir Finanšu ministrija, 30% akciju turētājs – Ekonomikas ministrija un 30% akciju turētājs – Zemkopības ministrija. Altum obligācijas ir iekļautas biržas Nasdaq Riga parāda vērtspapīru sarakstā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit