Alūksnē sāks siltumtrases būvniecību Siguldas ielā

0
355

Šonedēļ Siguldas ielā, Alūksnē, plānots sākt siltumtrases būvniecību, kur SIA Alūksnes enerģija ierīkos centralizēto siltumtrasi Siguldas, Pumpura un Lāčplēša ielās un tās atzarus uz privātmājām un Nacionālo bruņoto spēku teritoriju, ziņo Alūksnes novada pašvaldība.

SIA Alūksnes enerģija valdes loceklis Mārtiņš Kaļva informē, ka pašlaik objektā tiek organizēta rakšanas tehnika un veidotas materiālu noliktavas. Darbus 15.–16. jūlijā paredzēts sākt no Pumpura un Siguldas ielu krustojuma virzienā uz Pils ielu. Būvdarbi notiks pa vienu ielas pusi.

“Darbu veicēji izvietos informāciju par aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem un iespēju robežās informēs apkaimes māju iedzīvotājus par ceļa posmu slēgšanu, taču lūdzam būt atsaucīgiem un automašīnas novietot vietās, kur tās netraucē darbiem un citiem iedzīvotājiem,” skaidro Kaļva.

Kopējais izbūvējamo siltumtīklu garums ir ap 1000 m. Plānotais siltumtrases posms ļaus nodrošināt ar siltumapgādi privātmāju mikrorajonu un Nacionālo bruņoto spēku teritoriju, kopējā pievienojuma jauda sasniegs vismaz 3MW.

Savukārt jūlija beigās SIA Rūpe plāno sākt centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas vadu izbūvi Siguldas ielā virzienā no Pils ielas līdz Siguldas ielai 6A.