Andris Gailis – tiltu enciklopēdija

0
844

SIA Inženierbūve valdes loceklis Andris Gailis ir neatsverams palīgs īpašos, specifiskos nestandarta gadījumos. Būtisku uzmanību veltījis Latvijas autoceļu un tiltu projektēšanas, izpētes un to darbmūža pagarināšanas problēmām. Daudz laika ziedojis jaunu, inovatīvu tiltu konstrukciju attīstībai un jauno tiltu inženieru sagatavošanai un darbaudzināšanai.

Andris Gailis saistīts ar Latvijas tiltu tehniskā stāvokļa padziļinātu izpēti, to nestspējas aprēķinu, projektēšanu un kalpošanas ilguma noteikšanu.

Inspicējis un izpētījis faktisko nestspēju ap 950 Latvijas tiltiem un ceļa pārvadiem. Izmantojot Andra Gaiļa pētījumu datus, izveidota ļoti apjomīga un vērtīga datu bāze par Latvijas tiltiem, to nestspēju un drošumu.

Andris Gailis 2020.gadā saņēma Būvindustrijas lielās balvas simbolisko Pamatakmeni par mūža ieguldījumu būvindustrijā.

Par viņu – grāmatā Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva.

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.