Apbalvojuma “Būvindustrijas lielā balva 2023” ceremonija notiks 3. oktobrī

0
370

Apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva – jau 11 gadu. Ir zināms, ka svinīgā apbalvojuma ceremonija šogad notiks 3. oktobrī, norises vieta paliek nemainīga – VEF Kultūras pils.

Apbalvojums visus šos gadus ir pastāvējis, pateicoties mūsu atbalstītājiem un partneriem. Šogad apbalvojuma norises galvenais partneris ir SIA Bauroc, pārējie partneri un atbalstītāji – SIA Knauf, SIA Thermowhite Baltic, OU Kingspan Insulation, SIA Sakret, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi un SIA Kaamos Real Estate.

Kā ierasts, pretendentus balvai varēs pieteikt divās kategorijās: Mūža ieguldījums būvindustrijā un Gada inženieris/arhitekts, kas iekļauj nominācijas Gada inženieris, Gada arhitekts, Gada jaunais arhitekts, Gada jaunais inženieris, Gada tehnologs, Gada projekta vadītājs, Gada būvdarbu vadītājs, Gada būvuzraugs. Augstskolas varēs izvirzīt izcilākos studentus titulam Gada students 2023. Šogad apbalvosim piecus labākos, radošākos un inovatīvākos studentus.

Pieteikumu iesniegšana 2023. gada apbalvojumam sāksies no 10.marta un pieteikumus var sūtīt līdz 2023. gada līdz 6. septembrim. Pretendentu tikšanās ar vērtētājiem ir plānota 2023.gada 13. un 14. septembrī.

Kārtējā darba grupas sanāksmē Zoom platformā tikās apbalvojuma komanda un Latvijas Būvinženieru savienības (LBS) vadība – LBS valdes priekšsēdētājs Raimonds Eizenšmits, LBS izpilddirektors Ilmārs Leikums, apbalvojuma vadītājas Nelda Elsiņa un Aija Zūle, žurnāla Būvinženieris galvenais redaktors Uldis Andersons un žurnāla Būvinženieris mākslinieciskā redaktore Vineta Šilberga.

Darba grupa apsprieda sadarbību ar esošajiem un jauniem sadarbības partneriem, kā arī pārrunāja informācijas apriti medijos un citu veidu publicitāti nozares speciālistu un valsts iestāžu vidū, lai augstākais apbalvojums būvniecības nozarē šogad kļūtu vēl populārāks.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit