Apbalvojums – ticība sava darba nozīmīgumam

0
458

Piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvai – Pamatakmenim.

Gunārs Valdmanis, Latvijas Enerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas izpilddirektors:
“Lai ko arī mēs darītu ikdienā, būvniecība, un tās darba augļi mūs pavada faktiski visur – atpūtā, darbā, aizvadot brīvdienas ar tuviniekiem, vai nododoties uzņēmējdarbībai. Bez kvalitatīva būvnieku darba mūsu dzīve cieš, tomēr būvniecības darba augļus esam pieraduši uzskatīt par tik pašsaprotamiem, ka nereti aizmirstam pateikt paldies saviem kolēģiem, un arī palūkoties no lielāka attāluma uz savu paveikto. Būvindustrijas lielā balva ir laba iespēja pateikt paldies saviem kolēģiem, kuri diendienā godprātīgi veic savu darbu, un šādā veidā gūt lielāku paļāvību un ticību sava darba nozīmīgumam. Aicinām pieteikt kolēģus un sadarbības partnerus balvai!”


Inženierus un arhitektus apbalvojumam piesakiet līdz 8.augustam.
Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv.
Svarīgi – obligāta prasība ir balvai pieteiktā speciālista foto un 2–3 foto no būvēm, ar kurām saistīts speciālists. Tām jābūt kvalitatīvām, lai var izmantot drukai, jo septembrī iznāks grāmata Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva, kurā lasītāji atradīs arī 2022.gada Būvindustrijas lielās balvas laureātus.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir
SIA Knauf,
sadarbības partneri
– SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insulation OU Latvija,
atbalstītāji
– SIA RERE Grupa, SIA Peri, SIA Sakret, AS Ramirent Baltic Rīgas filiāle, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri
– žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.