Apmeklētājus gaida izstāde “Furniture & Design Isle 2022”

0
130
Foto no bt1.lv

Šodien, 4. novembrī, izstāžu centrā Ķīpsalā sāksies starptautiskā mēbeļu, interjera un dizaina izstāde Furniture & Design Isle 2022, aģentūru LETA informēja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT1 pārstāve Inese Libere.

Izstāde notiks no 4. līdz 6.novembrim, apmeklētājus gaidot katru dienu no plkst.10.

Vienlaikus šodien, izstādes laikā notiks Latvijas Dizaineru savienības rīkotā konferencē Pasaule bez iepakojuma… Vai tas ir iespējams?, bet 5.novembrī lekcijas par aktualitātēm krāsu pasaulē vadīs Sadolin pārstāvji.

Furniture & Design Isle 2022 ekspozīcija būs dažādu ražotāju mēbeles, interjera priekšmeti un dekori gan mājoklim, gan publiskajām telpām.

Kopumā ar savu piedāvājumu apmeklētājus iepazīstinās vairāk nekā 150 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Polijas un citām valstīm.

Līdzās mēbeļu, interjera priekšmetu un gaismekļu piedāvājumam būs arī dažādi apdares materiāli interjeram un eksterjeram – gan parkets, lamināts un citi grīdas segumi, gan dekoratīvās apdares un dabīgā akmens materiāli.

Tāpat izstādes apmeklētāji varēs konsultēties ar dizaineriem. Šogad Latvijas Dizaineru savienības stendā trīs dienu laikā konsultēs deviņi sertificēti interjera dizaineri – Kristiana Kazarjana, Varis Dzērve, Dace Zeltiņa, Katrīne Pētersone, Vīva Ieviņa, Līga Kausiniece, Jānis Vaivods, Miks Pētersons un Arvīds Plokšta.

Apmeklētāji tiek aicināti sagatavoties konsultācijai un ņemt līdzi uz izstādi fotogrāfijas un telpas plānojumu ar izmēriem.

Tāpat izstādes laikā varēs satikt meistarus, kuri nodarbojas ar mēbeļu atjaunošanu un mīksto mēbeļu pārvilkšanu, un dizainerus, kuri izstrādā individuāla dizaina mīksta un korpusa tipa mēbeles.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit