Atjaunos brauktuves segumu Bruņinieku ielā

0
742

Rīgas ielās aktīvi turpinās ielu remontdarbi. Pirmdien, 27.jūlijā, sākta brauktuves un ietvju atjaunošana Bruņinieku ielā, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.

Bruņinieku un Sporta ielā, pilnībā nomainīs ietvju un brauktuves segumu, ierīkojot vienvirziena ielās divvirzienu veloinfrastruktūru. Sporta un Bruņinieku ielā pēc seguma atjaunošanas darbiem būs satiksmes organizācijas izmaiņas un ierīkota atbilstoši mūsdienu prasībām jauna veloinfrastruktūra.

Ielu krustojumos veiks satiksmes izmaiņas, padarot tos drošāk šķērsojamus gājējiem un velobraucējiem. Veloinfrastruktūra no brauktuves un ietves tiks atdalīta ar speciāliem norobežojošajiem elementiem, atdurēm un marķējumu. 

Pēc seguma atjaunošanas ielas labiekārtos, uzstādīs velostatīvus, ierīkos atpūtas zonas ar soliem un puķu podiem. Velostatīvi uz ietvēm papildus tiks uzstādīti pie izglītības iestādēm, sabiedriskām ēkām, kā arī pie medicīnas iestādēm. Autovadītājiem jārēķinās, ka tiks samazināts arī atļautais maksimālais braukšanas ātrums līdz 30km/h. 

Paralēli Sporta ielas seguma atjaunošanas darbiem, aktīvi remontdarbi patlaban notiek Marijas un Aleksandra Čaka ielas visā garumā, Krasta ielas veloceļa izbūvē, Skultes pārvada izbūvē, kā arī lokāli seguma atjaunošanas darbi turpinās visās Rīgas apkaimēs, atjaunojot brauktuvju segumu vietās, kur tas savu laiku jau nokalpojis. Tuvākajā laikā atsāksies arī remontdarbi uz Augusta Deglava ielas pārvada.

Satiksmes departamenta speciālisti norāda, ka remontdarbu laikā vietējie iedzīvotāji un satiksmes dalībnieki var saskarties ar apgrūtinājumiem un ierobežojumiem, varētu tikt slēgtas maksas autostāvvietas. Tie autovadītāji, kuri ir iegādājušies mēneša abonementu vai iedzīvotāja karti, automašīnu varēs novietot blakus esošo paralēlo ielu stāvvietās bez maksas. Tā kā remontdarbi tiek organizēti arī nakts stundās, būvdarbu laikā var tikt pārsniegts ikdienas trokšņu līmeni, – Rīgas domes Satiksmes departaments jau iepriekš atvainojas un aicina izturēties pret remontdarbiem ar izpratni.