Atjaunots skrejceļš un vieglatlētikas zona stadionā “Daugava” Liepājā

0
229
Foto no Liepaja.lv

Uzlabojot Liepājas lielākā stadiona Daugava infrastruktūru, noslēgušies stadiona skrejceļa un vieglatlētikas zonas atjaunošanas darbi. Drīzumā tiks uzsākta arī stadiona apgaismojuma sistēmas uzlabošana atbilstoši Latvijas Futbola federācijas noteikumiem, informē Liepājas pilsētas pašvaldībā.

Stadionam šovasar uzklāts jauns gumijas segums visā stadiona skriešanas un vieglatlētikas sektorā kopumā 7070 kvm platībā. Līdz ar to tagad sportistiem tiek nodrošināts drošs un kvalitatīvs treniņu process gan skriešanas disciplīnās, gan vieglatlētikā, tostarp, augstlēkšanā, kārtslēkšanā, tāllēkšanā, trīssoļa lēkšanā, šķēršļu skrējienā, lodes grūšanā, kā arī šķēpa, diska un vesera mešanā. Darbus veica uzņēmums SIA CTB un tā apakšuzņēmēja SIA Sporta halle, kas bija atbildīgi par darbu īstenošanu.

Drīzumā tiks uzsākts darbs arī pie stadiona apgaismojuma sistēmas uzlabošanas, kas turpināsies līdz pat decembrim. Pēc darbu veikšanas Liepājas stadions atbildīs Latvijas Futbola federācijas stadionu un infrastruktūras noteikumu Virslīgas stadions prasībām un starptautisku sacensību norises prasībām. Ar apgaismojuma sistēmas saistīto darbu veikšanu atbilstoši iepirkuma konkursam noslēgts līgums ar uzņēmēju SIA OMS.

Stadions Daugava atrodas Jūrmalas parkā. Tas kopumā var uzņemt 4022 skatītājus – 3051 apmeklētāju lielajās tribīnēs un 971 – mazajās.