Atklās jaunuzbūvētu tirdzniecības kvartālu Mārupē

0
509
Vizualizācija

Sestdien, 25.februārī, notiks jauna koncepta tirdzniecības un atpūtas kvartālā atvēršana Mārupē, Lielajā ielā 26. Kvartāla būvniecībā investēti gandrīz trīs miljoni eiro.

Apmeklētājus gaidīs mūsdienīgs pārtikas preču veikals ELVI, dzērienu un vīnu veikals AlkOutlet, plašs zīmola Pepco veikals un Euroaptieka. Vasaras sezonā tirdzniecības kvartāla laukumā darbosies arī dažādas mājražotāju, amatnieku preču un ēdināšanas uzņēmumu pop-up tirdzniecības vietas.

SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Jaunajā tirdzniecības un atpūtas kvartālā Mārupē saimniekos SIA ELVI Latvija franšīzes partneris SIA Vita Mārkets, kas ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums. Kvartāla būvniecība tika uzsākta aizvadītajā gadā, un šajā objektā ieguldītas vērienīgas investīcijas, nodrošinot mūsdienīgu un kvalitatīvu iepirkšanos klientiem, patīkamus darba apstākļus darbiniekiem. Esmu gandarīta, ka nu arī Mārupes iedzīvotājiem varam piedāvāt latviešu radītā un attīstītā tirdzniecības zīmola ELVI priekšrocības – kvalitatīvus kulinārijas un konditorejas produktus, svaigu kafiju, dažādas nelielo Latvijas ražotāju preces, piemēram, svaigu jēra, staltbrieža un truša gaļu, un, protams, arī pircēju iemīļoto populāro zīmolu produktus.”

Savukārt tirdzniecības zīmola Pepco Latvija valdes locekle Erika Maželiene saka: “Viens no Pepco stratēģiskajiem mērķiem ir būt pēc iespējas tuvāk saviem klientiem un sniegt viņiem iepirkšanās prieku, tāpēc esam ļoti priecīgi atvērt pavisam jaunu veikalu Mārupē. Pepco veikals Mārupē saviem klientiem piedāvās ne vien jaunākās apģērbu un mājas aksesuāru kolekcijas, bet arī jaunu veikala identitāti un zīmolu – pircējus sagaidīsim ar jaunu logo, jaunām krāsām, pievilcīgu interjeru un daudz ko citu. Ceram, ka mūsu klienti to novērtēs un iemīlēs.”

Tirdzniecības kvartālā durvīs vērs arī Euroaptieka, kas būs 55. šī zīmola aptieka Latvijā. “Aptieka ir viena no iedzīvotājiem primāri nepieciešamākajām vietām veselības aprūpē, tāpēc esam gandarīti atvērt jaunu Euroaptieka Mārupē. Turklāt Mārupe ir novads ar Latvijā visstraujāk augošo iedzīvotāju skaitu, kas nozīmē to, ka šī novada iedzīvotājiem vēl pieejamāka farmaceitiskā aprūpe ir īpaši nepieciešama. Moderni un apmeklētājiem ērti iekārtotajā 65 kvadrātmetru plašajā Euroaptiekā iedzīvotājiem piedāvāsim gan profesionālas farmaceitu konsultācijas, gan plašu preču sortimentu, tādējādi aptiekas apmeklētājiem nodrošinot visa nepieciešamā iegādi vienā aptiekā ar apmeklētājiem ērtu darba laiku,” stāsta Euroaptiekas valdes priekšsēdētāja Nataļja Zaharova.

Mārupiešu un pilsētas viesu labsajūtai jaunajā ELVI kvartālā ir ierīkotas stāvvietas 96 automašīnām, uzstādīta siltumatguves sistēma, kas ļauj telpu apsaimniekošanai izmantot tirdzniecības iekārtu radīto siltumu. Savukārt modernas ārtelpas veidošanai kvartālā ir iestādīti gandrīz 900 dažādu koku un krūmu, tostarp vairāki desmiti liela izmēra dižstādu. Kvartāla konceptu un projektu veidojis arhitektu birojs LOFT.