Atklās olimpiskā centra arēnu Rēzeknē

0
10
Foto no rezekne.lv.

Noslēgumam tuvojas Olimpiskā centra Rēzekne (OCR) daudzfunkcionālās arēnas būvdarbi. Notiek gatavošanās vērienīgam atklāšanas pasākumam, kas norisināsies 19.septembrī.

Uz svinīgajām uzrunām un lentes pārgriešanu iedzīvotāji aicināti pulcēties plkst.11 pie olimpiskā centra arēnas galvenās ieejas. Pēc oficiālās atklāšanas pasākums turpināsies ledus hallē, kur norisināsies simbolisks hokeja mačs, būs vērojami daiļslidotāju un mūziķu priekšnesumi. Par pasākuma koordināciju un klātesošo izklaidēšanu rūpēsies pasākuma vadītājs Māris Grigalis.

Paralēli atklāšanas pasākumiem visas dienas garumā OCR stāvlaukumā norisināsies Ghetto Football un Ghetto Basket turnīri. Organizatori parūpēsies par izklaidējošām aktivitātēm un konkursiem ne tikai sacensību dalībniekiem, bet arī skatītājiem.

Pasākuma organizatori iedzīvotājus aicina būt atbildīgiem un ievērot ar Covid-19 saistītos ierobežojumus, nedrūzmējoties un ievērojot distanci.

Iepriekš ziņots, ka sporta arēnas platība būs gandrīz 11 000 kvadrātmetru. Jaunbūvē tiks izbūvēta daudzfunkcionāla sporta zāle ar tribīnēm 727 skatītāju vietām, ledus arēna ar 568 skatītāju vietām, vingrošanas un trenažieru zāle, sporta inventāra veikals, sportistu ģērbtuves, tehniskās un palīgtelpas.

Projektā paredzēta teritorijas apzaļumošana aptuveni 10 000 kvadrātmetru platībā ar pastaigu taku un atpūtas zonas izveidi, kā arī ceļu un laukumu apbūve 16 000 kvadrātmetru platībā ar teritoriju 232 autostāvvietām, piecām autobusu stāvvietām un velosipēdu novietni pie ēkas ieejas.

Kopā ar jau iepriekš izbūvēto futbola laukumu, sporta viesnīcu un atklāto peldbaseinu jaunbūve veidos vienu no modernākajiem sporta kompleksiem Latgalē.

Kopējās ar olimpiskā centra Rēzekne sporta arēnas būvniecību saistītās izmaksas ir 17,17 miljonus eiro.

Būvniecības darbi OCR sākti pirms trim gadiem. Olimpiskā centra tehnisko projektu izstrādāja arhitektu birojs SIA REM PRO.

Olimpiskais centrs “Rēzekne” šī gada pavasarī:

Video: Aleksandrs Lebeds.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit