Atklās sporta kompleksu “LNK sporta parks”

0
614
Foto – "LNK Properties"

Pie Rīgas robežas Valdlaučos otrdien, 9.augustā, svinīgi tiks atklāts futbola sporta komplekss LNK sporta parks, informē aģentūra LETA.

Investīcijas parka pirmajā kārtā ir desmit miljoni eiro, bet vēl 15 miljoni tiks investēti nākamajās divās kārtās. Parkā varēs notiks dažāda līmeņa futbola sacensības – sākot ar Latvijas futbola virslīgu un beidzot ar nacionālo izlašu spēlēm.

Sporta kompleksā jau tiek aizvadītas Latvijas futbola virslīgas spēles, un svētdien notika pirmais mačs uz dabīgā seguma laukuma.

Kompleksā jau uzbūvēti trīs pilna izmēra futbola laukumi, no kuriem divi ir ar augstākās kvalitātes dabīgo zālāju, bet viens – ar jaunākās paaudzes mākslīgo segumu, kā arī divi vidēja izmēra futbola laukumi. 

Nākamajās kārtās tiks izbūvēti arī pludmales volejbola un tenisa, 3×3 basketbola laukumi, kā arī bērnu rotaļu laukumi un kafejnīca. Tāpat plānots uzbūvēt lielu tribīni, daudzfunkcionālu sporta kompleksu ar trīs basketbola, futzāla, volejbola un handbola laukumiem, kā arī kopmītni ar 50 istabām.

LNK sporta parka attīstītājs ir holdinga LNK Group uzņēmums LNK Properties, būvnieks – LNK Industries. Līdz šim būvniecības uzņēmums ir specializējies industriālo parku un dzīvojamo ēku būvniecībā, bet LNK sporta parks ir pirmā uzņēmuma realizētā sporta būve.

Jaunā sporta bāze piedāvās arī atbalsta un atlaižu programmas, kuru ietvaros infrastruktūras izmantošana būs bezmaksas atsevišķiem bērnu un jauniešu kolektīviem. Bērnu rotaļu laukums būs pieejams bezmaksas.