Atklās tendences un izaicinājumus ēku energoefektivitātes jomā

0
372

Enerģētikas uzņēmums Schneider Electric sadarbībā ar BiSMART aicina nekustamā īpašuma jomas speciālistus, būvniekus, attīstītājus, apsaimniekotājus piedalīties tiešsaistes forumā Ēku ilgtspēja.

Forumā kopā ar nozares ekspertiem no Enefit Green, AS Sadales tīkls, Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses, VAS Valsts nekustamie īpašumi meklēsim atbildes un diskutēsim par tādām enerģētikā aktuāliem jautājumiem kā Elektrība 4.0; Zaļās enerģijas mīti un patiesības; Vai esam gatavi saules paneļu ērai? Nekustamā īpašuma nozares aktualitātes; Ko praktiski nozīmē ilgtspējīgu un viedu ēku pārvaldība?

Par nākotnes ēku šodienas realitāti un elektroapgādes, ēku pārvaldības procesu digitalizāciju runās Schneider Electric pārdošanas vadītājs Igors Golubevs.

Kādi ir populārākie mīti vēja enerģijas kontekstā un kādas patiesības tiem stāv pretī, atklās Enefit Green vadītājs Latvijā Juris Antužs.

Ar šobrīd aktuālo tēmu par elektroenerģijas ražotāju pieslēgumiem un vai beidzot esam gatavi saules paneļus redzēt ne tikai uz privātmāju, bet arī biroju, veikalu, rūpnīcu jumtiem, atklās AS Sadales tīkls vecākais klientu pieslēgumu vadītājs Jurģis Vinniņš.

Plašāk par nekustamo īpašumu nozari Latvijā, kādas ir šī brīža tendences, lielākie izaicinājumi un ar ko jārēķinās, skaidros Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Vanags.

Ar pieredzes stāstu par ilgtspējīgu un viedu ēku pārvaldību dalīsies VAS Valsts nekustamie īpašumi Nekustamo īpašumu tehniskās uzturēšanas daļas vadītājs Uģis Šulcs.

Savukārt foruma noslēgumā visi dalībnieki kopīgi diskutēs par izaicinājumiem un risinājumiem, kas saistīti ar aizvien pieaugošajām ekspluatācijas un enerģijas izmaksām. 

Šī brīža enerģētikas krīzes iespaidā ievērojami aktuālāki kļuvuši ilgtspējīgi, gudri un efektīvi risinājumi ēku būvniecībā, attīstībā un pārvaldībā. Notiekošais mudina nekustamā īpašuma nozares pārstāvjus lūkoties energoefektīvu risinājumu virzienā un sākt domāt, ne tikai par to, kā samazināt ēkas uzturēšanas izmaksas, bet arī, kā padarīt to zaļāku un iegūt no tās lielāku pievienoto vērtību, izmantojot tehnoloģijas. Kāda ir šī brīža situācija energoefektivitātes jomā Latvijā, kādas ir pašas svaigākās tendences un izaicinājumi, ko sagaidīt nākotnē – to visu varēs noskaidrot forumā.  

PIETEIKTIES FORUMAM

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit