Atsākušies RTRIT dienesta viesnīcas pārbūves darbi

0
126
Publicitātes foto

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) rīkotā atklātā konkursa rezultātā ir noslēgts būvdarbu līgums ar SIA TORENSBERG par VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums (RTRIT) dienesta viesnīcas ēkas pārbūves darbiem, informē VIAA pārstāvji.

Pārbūves darbi ietver fasādes siltināšanu un atjaunošanu, logu un durvju nomaiņu, visu inženierkomunikāciju pārbūvi, liftu nomaiņu, iekšējās apdares darbiem, kā arī pieguļošās teritorijas labiekārtošanas darbiem. Dienesta viesnīca paredzēta teju 400 audzēkņu izmitināšanai.

Dienesta viesnīcas ēkas pārbūves būvdarbi tika uzsākti jau 2021. gada beigās un tos bija plānots pilnībā pabeigt līdz 2023. gada 31. decembrim. Taču saistībā ar neatbilstošu līguma izpildes nodrošināšanu no būvnieka puses, 2023. gada 19. jūnijā būvdarbu līgums tika izbeigts ar neizpildīto darbu apjomu 58%. Lai atsāktu un pabeigtu RTRIT dienesta viesnīcas ēkas Augusta Deglava ielā 41B, Rīgā būvdarbus, VIAA organizēja jaunu atklāto konkursu.

Būvdarbu izpildes termiņš ir 11 mēneši kopš būves vietas pieņemšanas – nodošanas akta parakstīšanas un tos paredzēts pabeigt līdz nākamā gada februārim. Pēc būvdarbu pabeigšanas RTRIT plāno par saviem līdzekļiem nodrošināt dienesta viesnīcas aprīkošanu ar mēbelēm un sadzīves tehniku (t.sk. virtuvju, WC, dušas telpu aprīkojums).