Vēl ir laiks pieteikt kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvaiPamatakmenim! Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam nozares seniorus ar ievērojamu ieguldījumu darba mūžā, savus tagadējos komandas biedrus, praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī studentus.

Jānis Naglis, SIA Paroc valdes priekšsēdētājs:
«Būvniecība ir komandas darbs. Lai sasniegtu rezultātu, svarīgi ir visi dalībnieki – pat tie, kuru veikums šķiet pavisam vienkāršs un it kā nav uzmanības vērts. Tomēr balvas pasniegt varam tikai dažiem, tāpēc vēlos teikt lielu paldies ikvienam, kurš strādā, lai mūsu valsts taptu skaistāka.»

Leonīds Jākobsons, Būvmateriālu ražotāju asociācijas izpilddirektors:
«Balva ir tramplīns nākotnei, iespēja izcelties. Tiem, kam izaugsmes kalngali jau sasniegti, tā ir pateicība par padarīto. Tāpēc būvmateriālu ražotāju vārdā aicinu projektētājus, būvniekus un citus nozares dalībniekus pieteikt savus labākos darba darītājus augstajam apbalvojumam.»

Jānis Zilgme, SIA Merks celtniecības direktora vietnieks, Gada projektu vadītājs 2020:
«Būvniecības procesa dalībniekiem apbalvojums nav pašmērķis, tomēr patīkami, ka ieguldītais darbs ir novērtēts.»

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite. Atbalstītāji: RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: žurnāls Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit