Atvērs kopstrādes biroju jaunajā biznesa centrā “VERDE”

0
65
Publicitātes foto

Lai nodrošinātu pieaugošo pieprasījumu pēc kopstrādes biroju telpām, 2023.gada sākumā Rīgā, jaunajā biznesa centrā VERDE, tiks atvērts otrais Workland Group kopstrādes birojs Workland Verde. Jau ir uzsākta biroju rezervācija un vērojama liela interese gan par privātiem birojiem, gan kopstrādes telpu risinājumiem.

“Izvēloties jaunus projektus, Workland Group tīkla paplašināšanai, viens no svarīgākajiem nosacījumiem ir ilgtspējība. Workland Verde ir mūsdienīgs kopstrādes koncepts – zaļākā un pieejamākā biroja telpa, ko mēs varējām piedāvāt Rīgā,” atzīst Workland Group dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Indreks Hāls (Indrek Hääl).

Biroja centrs VERDE ir A klases biroju ēka, kas atrodas Rīgas Skanstes rajonā, tikai nelielas pastaigas attālumā no centra. Koprades birojs Workland Verde aizņems visu jaunuzceltās ēkas otro stāvu, piedāvājot mūsdienīgu darba vidi, kā arī daudz dabiskās gaismas un lielisku skatu uz visām debess pusēm.

Centrā būs pieejamas aptuveni 180 darba vietas, kas paredzētas kopienas veidošanai, izmantojot elastīgus telpu nomas risinājumus. “Hibrīddarbs kļūst par dominējošo stilu daudzos uzņēmumos, un Workland centros ir viegli palielināt vai samazināt darba vietu skaitu atkarībā no tā, kā mainās komanda un tās vajadzības,” secina I. Hāls.

“Jau sen esam pārvarējuši novecojušos stereotipus, ka darba vieta ir tikai telpa ar rakstāmgaldiem, krēsliem un ilgtermiņa līgumiem. Tā kā darba ražīgumu lielā mērā ietekmē apkārtējā vide, vēlamies, lai tā būtu iedvesmojoša un atbalstoša. Tāpēc jaunās Workland Verde biroja telpas ir veidotas tā, lai iedvesmotu un atbalstītu jebkuru darba stilu,” norāda Workland biroju centru vadītāja Latvijā Agnese Pidrika.

“Visiem Workland birojiem ir raksturīga brīva atmosfēra, kuru mēs ņēmām vērā, projektējot Workland Verde telpas. Izvēloties apdares materiālus, mēbeles un apgaismojumu, sekojām jaunākajām tendencēm, tādējādi radot patiesi inovatīvu un ilgtspējīgu biroja telpu,” teic arhitektu biroja Lauder Architects arhitekte Rita Laudere.

“Ērta, pārdomāti plānota un dinamiska telpa ir jaunā interjera risinājuma galvenā iezīme. Tā atbalsta visus iespējamos darba stilus – neatkarīgi no tā, vai cilvēki dod priekšroku sēdēšanai, stāvēšanai, gulēšanai uz ērta dīvāna, darbam privātā telpā vai pie komandas darba galda. Workland biroji ir kas vairāk nekā tikai darba vieta – tie sniedz iespēju socializēties, veidot kontaktus un kopienas sajūtu,” uzsver R.Laudere.

Biroja interjers ir moderns un mūsdienīgs, radot pilnībā autentisku darba vietas pieredzi. Piemēram, sanāksmju telpās izmantotie toņi rada daudzveidīgu dabiskās estētikas paleti un atdzīvina atmosfēru. Jaunajā centrā ir zaļas, zilas, bēšas, oranžas un dzeltenas krāsas zonas, kas cilvēkam ļauj vieglāk orientēties telpā un piešķir katrai zonai savu unikalitāti. “Apvienojot dabiskus materiālus un atbilstošas krāsas, ir radīta uzmundrinoša darba vide. Tādi dizaina elementi kā pītas lampas un korķa sienas padara Workland Verde biroju ne tikai unikālu un mājīgu, bet veicina arī darbinieku radošumu,” ir pārliecināta Lauder Architects dizainere Ieva Krūte.

“Tā kā Workland Verde biroju telpas ir pielāgotas mūsdienu uzņēmēju vajadzībām – gan mazām komandām, gan lielākām korporācijām, pirmie telpu nomnieki jau ir izvēlējušies savus stūra birojus un ir gatavi ievākties, tiklīdz jaunas biroju centrs vērs savas durvis,” ir gandarīta A. Pidrika.

Workland Group plāno paplašināt uzņēmuma darbību par 40%, piedāvājot iznomāt 7000 m2 plašas biroja telpas ar elastīgiem noscījumiem visā Baltijā. Kopumā Workland kopstrādes biroju telpās visās trijās Baltijas valstīs būs pieejamas aptuveni 750 darba vietas.

Workland Group ir lielākais kopstrādes biroju tīkls Baltijā. Tajā ir 13 biroju centri, no kuriem divi ir Rīgā – Workland Telegraph un Workland Verde, pieci Tallinā, pieci Viļņā un viens Kauņā. Workland Group lielākais akcionārs ir privātā kapitāla investors BaltCap.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit