Atzīmēti Spāru svētki daudzdzīvokļu kompleksā “Nīcgales Spāres”

0
97
Publicitātes attēls

Nosvinēti Spāru svētki daudzdzīvokļu kompleksā Nīcgales Spāres, ko īsteno nekustamo īpašumu attīstītājs SIA Baltic Investment Group. Piecstāvu ēku, kuras būvniecība tika sākta aizvadītā gada vasarā, plāno nodot ekspluatācijā 2025. gada sākumā, informē projekta attīstītāji.

Nīcgales Spāres ir jauna komforta klases piecstāvu dzīvojamā ēka, kurā būs 74 dzīvokļi, platībā no 40 līdz 130 kvm., kā arī pazemes un virszemes stāvvietas, plaša iežogota teritorija ar bērnu laukumu un atpūtas zonām. Topošā ēka atrodas Rīgā, Dārzciemā – Nīcgales un Rumbulas ielu krustojumā.

Nīcgales Spāres ir Rīgai unikāls dzīvojamais projekts, kur piecstāvu ēkas pirmais stāvs tiek pacelts augstāk kā standarta daudzdzīvokļu projektos, tādējādi gūstot iespēju visus pirmā stāva mājokļus izveidot pēc līdzīga koncepta, kāds tiek izmantots rindu māju būvniecībā. Tas nozīmē, ka pirmā stāva dzīvokļiem būs savas priekšrocības – individuāla, no kopējās kāpņutelpas neatkarīga ieeja – gluži kā privātmājā, kā arī katram dzīvoklim būs sava terase. Sākot no 2. stāva tiks izbūvēti plaši balkoni. Uz paaugstinātā pirmā stāva rēķina, nākamo stāvu dzīvokļiem novietojums būs augstāks nekā citām dzīvojamām mājām: otrais stāvs dos trešā stāva sajūtu utt.

Ēkas nesošās sienas būvētas no silikātblokiem. Sienas un griestu konstrukcijas projektā ir biezākas, nekā paredz minimālās prasības, kā arī skaņas un siltuma izolācijas mērījumi ir augstāki par to, ko pieprasa būvnormatīvi. Logu konstrukcijas sastāv no 3 paketēm un 7 kamerām.

Nīcgales Spāres dzīvokļi būs aprīkoti ar individuālu siltuma skaitītāju sistēmu, kas ļauj regulēt apkures temperatūru individuāli katrā dzīvoklī. Arī skaitītāji dzīvokļos tiks nolasīti automātiski.