Atzīmēti spāru svētki jaunajai deviņstāvu ēkai Mežaparkā

0
293
Publicitātes attēls

Nosvinēti spāru svētki nekustamā īpašuma attīstītājs Kaamos ceturtajam Rīgā īstenotajam daudzdzīvokļu projektam Moho Garden. Tā būvniecību veic Kaamos grupas Latvijā dibinātais būvniecības uzņēmums Kaamos Construction, vēsta attīstītāja pārstāvji.

Jaunajā daudzdzīvokļu projektā Moho Garden Mežaparkā, Ķīšezera ielā 10, top divas A+ energoefektivitātes deviņstāvu ēkas ar kopumā 128 divu līdz četru istabu dzīvokļiem platībā no 40 līdz 110 kvadrātmetriem. Kaamos projektā investējis vismaz 17 miljonus eiro, un to plānots pabeigt nākamā gada ziemā.

Uz abu gandrīz nulles enerģijas Moho Garden ēku jumtiem tiks izvietoti saules paneļi ar kopējo jaudu 22 kWh, un plašuma sajūtu jaunajos mājokļos nodrošinās lielie logi, kā arī 2,7 metrus augstie griesti. Augstas kvalitātes skandināvu dizaina dzīvokļos būs zemgrīdas apkure, kā arī iemītniekiem pašiem kontrolējamas ventilācijas iekārtas ar rekuperāciju, nodrošinot zemākus komunālos maksājumus.

Abi daudzdzīvokļu nami projektēti tā, lai iemītniekiem ļautu baudīt zaļo dzīvesveidu pilsētā – teritorija būs bagātīgi apzaļumota ar apstādījumiem un varēs lepoties ar īpašiem ainavu arhitekta veidotiem reljefa risinājumiem, kas ne tikai priecēs jauno mājokļu īpašniekus, bet arī nodrošinās privātumu pirmā stāva iemītniekiem viņu labiekārtotajās terasēs. Tāpat teritorijā plānota labiekārtota un nožogota ārtelpa ar bērnu rotaļu laukumu, āra trenažieri, autostāvvietas un velosipēdu novietnes zem nojumēm.